poniedziałek, 15 lutego 2021 10:02

Pomysły na spędzenie ciekawego wieczoru we dwoje

Autor Artykuł sponsorowany
Pomysły na spędzenie ciekawego wieczoru we dwoje

Ograniczenia spowodowane ogólnoświatową pandemią nie sprzyjają spędzaniu czasu ze znajomymi czy korzystania z rozrywek takich jak kina, teatry czy puby. Dla wielu osób siedzenie w domu bywa monotonne i z pewnością nie działa korzystnie na relacje z partnerami, z którymi do tej pory spędzali oni czas w zupełnie inny sposób. Dlatego dziś postanowiliśmy podpowiedzieć kilka pomysłów na przełamanie codziennej rutyny. Sprawdźmy, jak możemy spędzić czas w domu z partnerem lub partnerką w atrakcyjny sposób.

Wieczór filmowy

Nie trafi wam się lepsza okazja do tego, aby nadrobić wszystkie filmowe zaległości, niż właśnie teraz, gdy inne rozrywki są niedostępne. Jeśli to możliwe, zaplanujcie sobie jeden wieczór w tygodniu, który poświęcicie na obejrzenie filmu. Najlepiej, aby była to produkcja, które jeszcze nie widzieliście, ponieważ nasz pomysł na tym się nie kończy.W trakcie oglądania dyskretnie zapisujcie sobie różne fakty i szczegóły, a po filmie zorganizujcie mały turniej wiedzy zadając partnerowi pytania. Ten, kto uzyska najwięcej poprawnych odpowiedzi, będzie mógł wybrać sobie jakąś nagrodę.

Oczywiście w trakcie oglądania filmu nie może zabraknąć na stole przekąsek i ulubionych napojów, których przygotowanie przed seansem może być również ciekawym pomysłem na spędzenie czasu.

Zobacz także: Jak przeżyć w czasach pandemii

Sesja zdjęciowa

A może by tak zrobić coś szalonego? Świetnym sposobem na wspólny wieczór może być zorganizowanie sesji zdjęciowej. Przygotujcie do tego odpowiednią scenerię oraz stroje. Możecie postawić na konkretną stylistykę, poprzebierać się za znane postacie lub celebrytów czy stworzyć zupełnie nowe kreacje. Taka sesja dostarczy wam mnóstwa zabawy i śmiechu, a zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na wiele lat. Nie zapomnijcie przy tym zostawić powagę w kieszeni: ta zabawa ma być pełna dziecięcej beztroski, szaleństwa i braku dystansu!

Planszówki, planszóweczki

Miłośników planszówek wciąż przybywa. Kiedyś była to jedna z najłatwiej dostępnych rozrywek, z czasem jednak, gdy komputer pojawił się niemal w każdym domu, zostały one zastąpione grami elektronicznymi. Jednak moda na planszówki wróciła z wielkim przytupem. Dziś praktycznie każdy z nas ma w domu chociaż jedną grę planszową lub karcianą. To bowiem doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie znajomych i rodziny, dlatego rozrywka ta trafiła na naszą listę propozycji na wieczór we dwoje. Wiele dostępnych w sklepach planszówek umożliwia grę właśnie w dwie osoby, więc z powodzeniem znajdziecie kilka gier, w które sprawdzą się podczas takiego wieczoru we dwoje. Polecamy w szczególności te, które dostarczą wam mnóstwa śmiechu: taboo, Prosto do celu w PRL-u, 5 sekund, Gloom, a także te wymagające refleksu czy strategicznego lub kreatywnego podejścia, jak na przykład Jenga, Dobble czy Dixit. Warto również wiedzieć, że w wielu miastach funkcjonują wypożyczalnie gier planszowych, więc nie musicie za każdym razem rozgrywać tej samej planszówki lub wydawać majątku na nowe gry, gdyż możecie wygodnie pożyczyć konkretny zestaw na weekend.

Kuchnia na nowo

Wspólne gotowanie to kolejna propozycja na nietypowy i pełen emocji wieczór. Nawet, jeśli nie jesteście ekspertami kulinarnymi i wasze codzienne przyrządzanie posiłków ogranicza się do odgrzania gotowego dania, nie oznacza to, że nie możecie spróbować czegoś nowego! W internecie znajdziecie mnóstwo przepisów kulinarnych o różnym stopniu trudności. Wybierzcie zatem Wasze ulubione danie lub potrawę., której zawsze chcieliście spróbować, ale do tej pory nie mieliście ku temu okazji. Następnie wybierzcie konkretny przepis, zróbcie niezbędne zakupy i zamknijcie się w kuchni, wspólnie przyrządzając danie. Takie gotowanie we dwoje to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale również możliwość wzmocnienia więzi między wami. Włączcie do tego waszą ulubioną muzykę i pełen wrażeń wieczór, zakończony wspaniałą kolacją, gwarantowany!

Wieczór SPA

Choć pomysł ten brzmi bardzo banalnie, to z pewnością dostarczy wam mnóstwa przyjemności. Wspólna pielęgnacja przyniesie sporo korzyści nie tylko ciału, ale również umysłowi. Przygotujcie wspólną kąpiel z dodatkiem kojących olejków eterycznych, zapalcie w łazience świece i włączcie spokojną muzykę. Taki relaks w wannie będzie dla was doskonałym odpoczynkiem i możliwością odcięcia się od codziennych spraw czy obowiązków. Podczas kąpieli możecie sobie wzajemnie wykonać delikatny masaż stóp czy karku, co dodatkowo was odpręży, a także zastosować peeling oraz maseczkę na twarz lub włosy. Do kąpieli możecie także przygotować sobie zdrowy koktajl warzywno-owocowy lub mini przekąski, a jeśli chcecie dodać całości nieco więcej ekspresji, nie zaszkodzi wypicie lampki wina musującego, które doskonale was odpręży.

Po wyjściu z kąpieli nie zapomnijcie wmasować sobie wzajemnie w skórę odżywczego balsamu.

Powyższe pomysły mogą wam posłużyć jako inspiracja podczas szukania własnych sposobów na spędzenie atrakcyjnego wieczoru w domu z partnerem lub partnerką. W ten sposób każdy dzień możecie zakończyć w inny, ciekawy i pozbawiony rutyny sposób.

Artykuł przygotowany we współpracy ze sklepem erotycznym online Mypleasure.pl

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje