poniedziałek, 14 września 2020 12:24

Produkcja znaków drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa drogowego - firma Tioman

Autor Artykuł sponsorowany
Produkcja znaków drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa drogowego - firma Tioman

Firma Tioman funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat. Przedmiotem działalności wspomnianego przedsiębiorstwa jest produkcja znaków drogowych, a także specjalistycznych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tabliczki z nazwami ulic

Tabliczki z nazwami ulic produkowane przez firmę Tioman są świetnym sposobem na zdecydowane poprawienie poruszania się nie tylko kierowców, ale również pieszych po określonych miejscowościach. W ten sposób dana osoba będzie doskonale wiedziała, gdzie dokładnie znajduje się w danym momencie.

Jak wiadomo produkty w zdecydowanej większości przypadków są umieszczane na wysokich słupkach drogowych, a także zakrętach czy skrzyżowaniach. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że omawiane produkty można także bez żadnego problemu przymocować do tynku domu czy płotu. Użytkownik w ten sposób nie będzie miał najmniejszych problemów ze znalezieniem danego adresu. Jest to oczywiście bardzo duże ułatwienie zarówno dla przyjezdnych, jak i kurierów czy listonoszy.

Tablice unijne i reklamowe

Produkt stawiane są oczywiście w ramach określonych programów unijnych. Godny uwagi jest również fakt, że produkty w zdecydowanej większości przypadków są wykonane z blachy stalowej albo aluminiowej. Należy mieć także świadomość, że każda z tablic produkowanych przez Tioman zawiera właściwą treść, na której znajduje się nie tylko i wyłącznie nazwa projektu, ale również cel projektu, koszt inwestycji czy inne informacje związane z projektem.

Wśród tablic unijnych można znaleźć tablice informacyjne, tablice pamiątkowe czy tablice zewnętrzne i wewnętrzne. Nie można oczywiście zapomnieć, że tablice unijne są montowane na uchwyty montażowe charakteryzujące się bardzo wysoką wytrwałością.

Omawiane tablice można bez żadnego problemu dostrzec przechodząc w okolicach większych inwestycji budowlanych, które powstały dzięki środkom unijnym. Należy pamiętać, że można je także zauważyć wewnątrz budynków. Stanowią bowiem wtedy o odbytym bardzo istotnym wydarzeniu czy projekcie. Więcej informacji: http://tioman.pl/pl/podkategorie/tablice-unijne-i-pamiatkowe

Bariery energochłonne

Firma Tioman zajmuje się także produkcją bardzo wysokiej jakości barier energochłonnych. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wspomniana konstrukcja jest bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa. Jej zadaniem jest bowiem uniemożliwienie poszczególnym pojazdom na opuszczenie danej drogi.

Oczywiście wszystkie bariery energochłonne produkowane przez omawiane przedsiębiorstwo muszą przejść pozytywnie określone testy zderzeniowe. Godny uwagi jest również fakt, że norma PN-EN 1317 bardzo dokładnie precyzuje w jaki sposób muszą być przeprowadzone testy, a także bada najbardziej istotne parametry barier.

Ponadto bariery energochłonne wychodzące z produkcji firmy Tioman są niezwykle solidnymi konstrukcjami. Należy mieć świadomość, że bez żadnego problemu wytrzymają zderzenie zarówno z samochodami osobowymi, jak i ciężarowymi. Produkty w zdecydowanej większości przypadków umieszczane są przy najbardziej ruchliwych drogach, gdzie przeważnie dochodzi do bardzo dużej ilości wypadków.

Oznakowanie pionowe

Do oznakowania pionowego produkowanego przez Tioman należy koniecznie zaliczyć systemy montażowe, podkłady do znaków drogowych czy co najważniejsze - znaki drogowe.

Wspomniane oznakowanie pionowe jest oczywiście montowane do podłoża dzięki specjalnie przygotowanego do tego celu systemu montażowego. Zadaniem jest oczywiście właściwe utrzymanie znaków w odpowiedniej pozycji. Konstrukcje Tioman są zarówno niezwykle dokładne, jak i solidne.

Przedsiębiorstwo doskonale zdaje sobie sprawę, że ustawienie omawianego oznakowania pionowego musi być bardzo dokładnie przemyślane. Przepisy ruchu drogowego szczegółowo określają w jakich dokładnie miejscach może znać dany znak.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje