czwartek, 2 czerwca 2022 10:07

Putin przejdzie pilną operację? Kreml szykuje się na "najgorsze"...

Autor Norbert Kwiatkowski
Putin przejdzie pilną operację? Kreml szykuje się na "najgorsze"...

O problemach zdrowotnych Władimira Putina krąży wiele plotek od rozpoczęcia wojny w Ukrainie. Według jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy Marka Kotylarsky'ego - rosyjski dyktator w ciągu najbliższych kilku dni ma przejść pilną operację, od której może zależeć nawet życie Putina...

Rosyjski przywódca według doniesień izraelskiego dziennikarza cierpi na raka trzustki i ma poddać się operacji w Narodowym Centrum Badań nad Rakiem "N.N. Błochin" w Moskwie.

Skąd takie przekonanie u dziennikarza? Swoje informacje ma czerpać na doniesieniach ze środowiska medycznego w Moskwie i od osoby z kremlowskiej administracji.

Rosjanie coraz mocniej boją się nie tylko o zdrowie, ale i życie swojego przywódcy. Kotylarsky twierdzi, że Kreml jest przygotowany nawet na "najgorszy scenariusz" i gdyby okazało się, że Putin nie będzie mógł rządzić państwem, to powołany zostanie specjalny organ.

Przypomnijmy, że brutalna inwazja wojsk rosyjskich rozpoczęła się 24 lutego bieżącego roku. Szacuje się, że wojna pochłonęła już życie 46 tysięcy ludzi, a miliony Ukraińców musiało uciec z kraju.

Foto: Twitter - Nexta/zrzut ekranu

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje