środa, 10 listopada 2021 08:18

Ten sprzęt otrzymał prestiżową nagrodę Design Awards 2021. Czy masz go już w domu?

Autor kal
Ten sprzęt otrzymał prestiżową nagrodę Design Awards 2021. Czy masz go już w domu?

Odkurzacz pionowy Redroad V17 jest wysoko oceniany od czasu swojego debiutu.  Niedawno, w rankingu MUSE Design Awards 2021, w kategorii sprzętu gospodarstwa domowego, zdobył złotą nagrodę, pokonując 35 tysięcy innych produktów z ponad 100 krajów i regionów.

Odkurzacz Redroad 11 i 12 listopada w promocyjnej cenie. Kod na końcu artykułu

V17 stanowi reprezentację doskonałego projektu, osiągnięć badawczo-rozwojowych i możliwości produkcyjnych azjatyckiej marki inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego Redroad: wykwintny wygląd, materiały do użytku wojskowego, wysoka jakość...  I reprezentuje nowy styl życia, który łączy w sobie higienę, jakość, sztukę i estetykę, którą Redroad zapoczątkował w branży AGD.

Redroad V17

Redroad po raz kolejny zdobywa uznanie na całym świecie

Jurorzy MUSE jednogłośnie zgadzają się, że „Redroad V17 dostarcza zaawansowane funkcje przy swoim atrakcyjnym wyglądzie i ustanawia nowy standard w projektowaniu i produkcji inteligentnych urządzeń domowych”.

Nagrody MUSE Design Awards zostały ustanowione przez International Awards Associate (IAA) w 2015 roku z zamiarem wyszukania i wsparcia obiecujących projektantów.  Są znane z profesjonalnej i surowej oceny.  Co roku 46 jurorów z 25 krajów zbiera się, aby oceniać prace ściśle według wysokich standardów.

Jako jedna z najwyższych nagród za wzornictwo na świecie, MUSE Design Awards przyciąga wiele prestiżowych marek i projektantów, takich jak IKEA i Michelin.  Zdobycie nagrody MUSE to osiągnięcie, które przynosi sławę, prestiż i uznanie.

Redroad V17 ma wysoką wydajność i charakteryzuje się niskim poziomem hałasu.  Ale co najważniejsze, jest innowacyjnym urządzeniem w swojej kategorii, które wprowadza odważne kolory do ponurego krajobrazu świata odkurzaczy.  I to jest prawdziwy powód, dla którego zdobył uznanie tak wielu.

Redroad V17

Redroad „Dream Team” zgarnia światowe nagrody za wzornictwo

Za bestsellerem Redroad V17 stoi Redroad „Dream Team”, zespół 12 ekspertów od odkurzaczy.  Kierownik projektu V17 posiada 28-letnie doświadczenie w branży.  Przed pracą nad V17, kierował ponad 100 projektami odkurzaczy i innego sprzętu AGD.  (Jeden model, który opracował dla marki z Ameryki Północnej, jest rekordzistą sprzedaży w tej kategorii przez 12 lat z rzędu).  A projekty odkurzaczy, w które był zaangażowany, doprowadziły do powstanie łącznie 50 milionów odkurzaczy, co odpowiada 4 miesiącom światowej produkcji. Jeśli ustawimy w szeregu 50 milionów odkurzaczy, mogą one okrążyć równik Ziemi 8 razy.

Pozostali członkowie zespołu to także eksperci od sprzętu AGD z co najmniej 10-letnim doświadczeniem.  Posiadają głęboką wiedzę na temat potrzeb klientów i odnoszą się do nich z dużą empatią, oferując im swoje bogate doświadczenie.  To oni są powodem, dla którego Redroad wciąż dostarcza konkurencyjne produkty oparte o najnowocześniejsze technologie, precyzyjne materiały i zaawansowane wykonawstwo.

Dwóch dyrektorów ds. badań i rozwoju Redroad posiada łącznie ponad 1000 patentów.  Główny projektant ID, uznany za jednego z dziesięciu najlepszych młodych chińskich projektantów, niegdyś kierował projektem dla najlepszej na świecie marki rowerowej i został nagrodzony przez globalną komisję projektową marki.  Redroad zaprosił do również do współpracy trzech doktorów z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej do opracowania aplikacji AI.

Redroad V17

70% wszystkich odkurzaczy na świecie jest produkowanych w Suzhou w Chinach.  A spośród 15 najlepszych inżynierów technicznych w Chinach, 3 pracuje w centrum badawczo-rozwojowym Redroad w Suzhou.  Uzasadnia to twierdzenie, że Redroad ma do dyspozycji talenty na najwyższym poziomie.

W ciągu ostatnich kilku lat Redroad zdobył najważniejsze nagrody za wzornictwo przemysłowe, w tym IDEA (International Design Excellence Awards), CMF DESIGN AWARD, iF Design Award, Red Dot Award, G-Mark Award itp.

Dzięki kunsztowi i najnowocześniejszym technologiom, Redroad łączy estetykę, sztukę i praktyczne zastosowania w codziennym życiu, a także stara się na nowo zdefiniować czynności związane ze sprzątaniem domu za pomocą wykwintnych, atrakcyjnych, trwałych i przyjaznych dla użytkownika „dzieł sztuki życia codziennego”.  I jest zdeterminowany, aby dać klientom o dużo więcej niż proszą.

Od 11 listopada do 12 listopada wystarczy kliknąć link- ten odkurzacz jest dostępny w specjalnej cenie z kodem SZYBKA25.
Oficjalna strona Redroad: https://redroad.cc/

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje