poniedziałek, 17 października 2022 13:21

Rodzina pożegna zmarłego Jakuba B. Przy okazji chce pomóc potrzebującym

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Rodzina pożegna zmarłego Jakuba B. Przy okazji chce pomóc potrzebującym

Pogrzeb zmarłego członka sądeckiej Lewicy Jakuba B. odbędzie się 20 października w Nowym Sączu.

Jakub B. zaginął 22 września. Od tego dnia rodzina, znajomi i policjanci prowadzili poszukiwania polityka. Po ponad tygodniu (30 września) w rejonie ulicy Portowej odnaleziono jego samochód. Ciało członka sądeckiej Lewicy znaleziono dopiero 13 października.

Pogrzeb Jakuba B. odbędzie się 20 października w Nowym Sączu. Uroczystość ostatniego pożegnania rozpocznie się o godz. 13:00 w kaplicy przy Cmentarzu Komunalnym (ul. Śniadeckich). O godz. 11:00 w Kościele Św. Ducha odbędzie się msza święta w intencji Jakuba B.

Rodzina zwraca się z prośbą o nieprzynoszenie kwiatów. W czasie uroczystości odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji DKMS.

Kraków. Znamy wstępne wyniki sekcji zwłok. Co z oskarżeniem o gwałt?
Wiadomości Kraków: Jak powiedział w rozmowie z Głosem24 prokurator Janusz Hantko, wstępne wyniki sekcji zwłok wykluczają, aby do śmierci Jakuba B. przyczyniły się osoby trzecie. Dalej trwa śledztwo w sprawie oskarżenia polityka o gwałt.
Kraków. Potwierdziły się przypuszczenia. Odnalezione ciało należy do Jakuba Bocheńskiego
Jakub B. zaginął 22 września w Krakowie. W czwartek (29 września) w Płaszowie policjanci odnaleźli samochód, który należał do lidera sądeckiej Lewicy. 13 października policja odnalazła ciało zaginionego polityka. Jak potwierdziła w rozmowie z Głosem24 podkomisarz Barbara Szczerba z Zespołu Prasoweg…
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje