poniedziałek, 10 sierpnia 2020 16:06

Rodzinny hotel przy Parku Wodnym w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
Rodzinny hotel przy Parku Wodnym w Krakowie

Wakacje z dziećmi w Krakowie? Zadbaj o odpowiednie atrakcje! Poznaj komfortowy hotel ze Spa położony tuż przy Parku Wodnym - Hotel**** Swing, w którym zrealizujesz też bon turystyczny!

Kraków to piękne miasto pełne zabytków, przesiąknięte historią i niepowtarzalnym klimatem. Kochają je turyści z całej Polski, ale również z zagranicy. Dla wielu z nich jest to najpiękniejsze miasto w całej Polsce, nic więc dziwnego, że co roku do Grodu Kraka przybywają tłumy odwiedzających. Jedną z największych atrakcji dla dzieci jest niezaprzeczalnie Park Wodny w Krakowie, który posiada mnóstwo zjeżdżalni, sauny, jacuzzi, a nawet wody solankowe czy wodną siłownię. Na najmniejszych maluchów czeka brodzik oraz nauka pływania.

Bliżej się nie da!

Jeśli zależy nam na noclegu w miejscu położonym nieopodal wspomnianego aquaparku, warto wybrać 4-gwiazdkowy hotel w Krakowie - Hotel Swing. Położony jest tuż przy Parku Wodnym, do którego dojście zajmie 2 minuty! To wyśmienita lokalizacja dla wszystkich rodzin. W samym hotelu znajduje się szereg udogodnień dla najmłodszych. Obsługa na życzenie Gości udostępnia wanienkę, łóżeczko z pościelą czy nocnik. Na terenie hotelu, na świeżym powietrzu, znajduje się plac zabaw, a w środku specjalny kącik zabawy dla dzieci, w którym maluchy mogą nawet pisać po ścianach! Restauracja Hotelu Swing również jest przyjazna dzieciom. Dla najmłodszych skomponowano specjalne menu, z którym powinny dać radę nawet największe niejadki, a ponadto restauracja oferuje specjalne krzesełka do karmienia maluchów. Warto nadmienić, że w hotelu bez problemu zrealizujemy bon turystyczny.

Nie tylko dla maluchów

Hotel Swing jest przyjazny całej rodzinie. Nie zapominajmy więc o rodzicach! Dla dorosłych i nastolatków również czeka moc atrakcji. W strefie Wellness na gości czeka sauna sucha, czyli tzw. łaźnia fińska, łaźnia parowa oraz strefa z krystaliczną solą kamienną przystosowana do koloroterapii. W strefie SPA czekają zaś zabiegi pielęgnacyjne, które wykonuje wykwalifikowany personel. Możemy liczyć na pielęgnacyjne zabiegi twarzy i ciała oraz różnego rodzaju masaże - więcej informacji dostępnych pod adresem https://www.hotelswing.pl/relaks/centrum-relaksu-i-spa.

Rodzinne przyjęcia

Hotel Swing jest również doskonałym miejscem na organizację imprez rodzinnych. Uroczystości takie jak chrzciny, komunie czy rocznice, spędzone w gronie najbliższych, organizowane są z pełnym profesjonalizmem. Nie zapominajmy również o jednej z piękniejszych okazji do rodzinnego świętowania, jaką jest wesele. W 148 komfortowych pokojach pomieszczą się wszyscy goście weselni, a obsługa hotelu jest niezwykle pomocna podczas organizacji przyjęcia. Co więcej, nie boi się żadnego tematu przewodniego wesela, a także służy poradą i wykazuje się wyrozumiałością - wszystko po to aby ten wyjątkowy dzień był naprawdę perfekcyjny i wyjątkowy. Szczegóły można znaleźć na stronie https://www.hotelswing.pl/eventy/wesele-w-hotelu-krakow. Warto zaznaczyć, że restauracja hotelowa oferuje ciekawe menu weselne, które można poddać modyfikacji. Wszelkich informacji udzieli obsługa hotelu.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje