poniedziałek, 5 czerwca 2023 22:22

Samorządowcy z "TAK dla Polski" razem na marszu w Warszawie [WIDEO, FOTO]

Autor Marzena Gitler
Samorządowcy z "TAK dla Polski" razem na marszu w Warszawie [WIDEO, FOTO]

Pod hasłem "Obrońmy Polskę lokalną" wzięli udział w Wielkim Marszu 4 czerwca w Warszawie samorządowcy z Ruchu "TAK dla Polski". Wśród nich był burmistrz Wieliczki, Artur Kozioł.

Burmistrz Wieliczki zachęcał do udziału w marszu będącym protestem przeciwko łamaniu demokracji. - 4 czerwca to symbol demokracji, to symbol dziedzictwa ostatnich 30 lat transformacji. Wszyscy powinniśmy być na miejscu, a jeżeli nie możemy jutro pomaszerować w Warszawie - weźmy udział w demonstracji w naszym mieście. Wspólnie pilnujmy demokracji! - apelował.

“Powinniśmy tam być wszyscy.” Czy warto iść na marsz 4 czerwca? [WIDEO]
Już w tę niedzielę w Warszawie odbędzie się marsz organizowany przez szefa PO Donalda Tuska. Udział w nim zapowiedzieli przedstawiciele całej opozycji. Czy będą na marszu i dlaczego trzeba na nim być mówią posłowie Daria Gosek - Popiołek, Aleksander Miszalski i burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

Do Warszawy przyjechali samorządowcy z całej Polski. Pod hasłem "Obrońmy Polskę lokalną" maszerowali w jednym szeregu samorządowcy zrzeszeni w Ruchu Samorządowym TAK dla Polski.

Jesteśmy razem ‼️

Opublikowany przez Ruch Samorządowy Tak Dla Polski Niedziela, 4 czerwca 2023

Relację z marszu opublikował burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

4 czerwca 2023, Warszawa

Opublikowany przez Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Niedziela, 4 czerwca 2023

Marsz miał rekordową frekwencję. W demonstracji przeciwko rządom PiS wzięło udział 500 tysięcy osób w Warszawie i kilkanaście tysięcy w Krakowie.

  • Zobacz: "Wygramy Polskę!" Miliony Polaków w obronie demokracji [WIDEO, FOTO]

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka