czwartek, 17 października 2019 12:16

Setki ludzi na otwarcie sklepu Lidl w Zabierzowie [KONKURS]

Autor Mateusz Łysik
Setki ludzi na otwarcie sklepu Lidl w Zabierzowie [KONKURS]

17 października punktualnie o godzinie 7:00 przy ul. Rzemieślniczej 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Zabierzowie. Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W sklepie klienci będą mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 17 października do niedzieli 27 października wiele artykułów objętych jest specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Zabierzowie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, czeka pyszna kawa i kiełbaski z grilla, a także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz atrakcyjne promocje na wybrane artykuły.

Sklep sieci Lidl w Zabierzowie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 09:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 80 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Zabierzowie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 32 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

Więcej informacji o sklepie

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

***

KONKURS

17 października o godzinie 7:00 przy ul. Rzemieślniczej 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Zabierzowie. Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

To jednak nie koniec inauguracyjnych  niespodzianek! Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę LIDL:

3 Kosze  smakołyków z produktami Lidla !!!

Zasady są nieskomplikowane – odpowiedz na jedno banalnie proste pytanie :

Niedawno Lidl Polska oddał w ręce klientów nową aplikację ułatwiającą zakupy. Jak nazywa się ta aplikacja.

  1. A) Lidl Plus                             B) Lidl’n’shop                            C) Lidlowa skarbonka

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy konkurs@glos24.pl (w treści należy podać swoje imię i nazwisko lub nick – to warunek konieczny do odbioru nagrody). Czekamy do 21 października do godziny 12:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową.

Regulamin Konkursu

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje