środa, 5 lipca 2017 11:31

Stypendia Wójta Gminy Rzezawa rozdane

Autor Redaktor Techniczny
Stypendia Wójta Gminy Rzezawa rozdane

Dnia 30 czerwca 2017 r. Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej gościł uzdolnionych gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych, aby wręczyć im stypendia w ramach pierwszej edycji programu „Twoja szansa”, który z inicjatywy Wójta został przyjęty dnia 28 listopada 2016 r. przez Radę Gminy Rzezawa.

Program ten ma uhonorować sukcesy uczniów, zachęcić do dalszego wysiłku i rozwoju zainteresowań. Uczniom towarzyszyli rodzice, na ręce których Wójt złożył listy gratulacyjne wyrażając uznanie i szacunek w związku z sukcesami odnoszonymi przez dzieci.

Stypendia zostały przyznane w trzech kategoriach:
w kategorii: osiągnięcia z zakresu wiedzy stypendium otrzymał Wojciech Pradel – uczeń klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Okulicach;
w kategorii: osiągnięcia artystyczne stypendium otrzymała: Natalia Marciszewska – uczennica klasy I b Publicznego Gimnazjum w Rzezawie oraz Kacper Stal – uczeń klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi w Borku;
w kategorii: osiągnięcia sportowe stypendium zostało przyznane Weronice Łęczek – uczennicy klasy III b Publicznego Gimnazjum w Rzezawie.

Mamy nadzieję, że stypendia dobrze przysłużą się uczniom; może zakupią sprzęt niezbędny do uprawiania ulubionej dyscypliny, dofinansują wyjazdy na obozy, konkursy czy turnieje, a może po prostu spełnią swoje marzenia.

Gratulujemy serdecznie wszystkim stypendystom i ich rodzicom, zachęcamy uczniów naszych szkół do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym – stypendia II edycji programu „Twoja szansa” czekają!!!

Fot z arch. Urzędu Gminy w Rzezawie

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka