środa, 22 grudnia 2021 07:51

Świąteczne oferty Huawei: najlepsza oferta promocyjna z grudnia 2021 r

Autor Artykuł sponsorowany
Świąteczne oferty Huawei: najlepsza oferta promocyjna z grudnia 2021 r

Jak wszyscy wiemy, te dni to Boże Narodzenie 2021, a każda marka stara się sprzedawać swoje produkty po cenie niższej niż rzeczywista. Dlatego Huawei prezentuje również oferty świąteczne na różne urządzenia, takie jak smartfony, monitory, laptopy, inteligentne zegarki, inteligentne opaski, głośniki audio i tablety. Tutaj zamierzam przejrzeć siódmą ofertę świąteczną Huawei, która dotyczy tabletów.

Huawei Matepad 11 + klawiatura i ołówek M

Przy wymiarach 253,8 x 165,3 x 7,3 mm MatePad 11 jest dość cienki, a jego proporcje sprawiają, że jest dłuższy i mniej szeroki niż standardowy iPad, waży 485 g. MatePad 11 zawiera port USB-C na prawej krawędzi, nie ma gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Tył MatePad 11 jest pokryty plastikiem. Czuje się o wiele bardziej premium niż stosunkowo tani w dotyku akryl z tabletów Amazon Fire, choć nie w porównaniu z aluminium z podstawowej linii iPada. Wewnątrz Huawei MatePad 11 znajduje się Snapdragon 865, który był topowym chipsetem Androida w 2020 roku. Jest gniazdo microSD XC na kartę, która rozszerza podstawową pamięć 128 GB tabletu do 1 TB, co może być przydatne dla profesjonalistów. Jeśli chodzi o aparaty, jest 13-megapikselowy tylny snapper i 8-megapikselowy front-facer. Na pierwszy rzut oka Harmony OS przypomina Androida. W szczególności jego wygląd bardzo przypomina EMUI, widelec systemu operacyjnego Google, który zaprojektował Huawei. Huawei MatePad 11 ma dość imponującą żywotność baterii jak na tablet. Chociaż jego zasilacz o pojemności 7250 mAh nie wydaje się imponujący na papierze.

Ten tablet jest również wyposażony w imponującą klawiaturę magnetyczną i ołówek, które wszyscy znamy, jak dobre są, jeśli chodzi o dotyk i design, te produkty są imponujące.

Huawei Matebook T10 Wi-Fi i T10s

Przy grubości 7,85 mm i wadze zaledwie 450 g MatePad T 10S jest smukły, lekki i bardzo łatwy do przenoszenia, gdy będziesz potrzebować go używać poza domem. Tylna pokrywa wykonana jest z 93% stopu aluminium z piaskowanym wykończeniem, matową metalową osłoną i ergonomiczną konstrukcją zapewniającą płynny chwyt. MatePad T10 LTE jest wyposażony w 9,7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i gęstości pikseli 224 PPI. Nigdy nie kupujesz tabletu do aparatu i wiesz, że jest tam tylko do celów funkcjonalnych, na przykład gdy nagle musisz zrobić zdjęcie. Nie oczekuj zbyt wiele od tylnego aparatu 5MP i przedniego aparatu 2MP. MatePad T10 LTE jest dostarczany z systemem Android 10 z EMUI 10.1. Tak jak powiedziałem, MatePad T10 to urządzenie, którego możesz używać do pracy i nauki online, ale w rzeczywistości jest jeszcze lepszym towarzyszem nauki dla małych dzieci i małych dzieci ze względu na wbudowany KIDS CORNER. Jeśli chodzi o akumulator, ten wariant jest niezwykły.

Będąc środkowym dzieckiem rozszerzającej się linii MatePad Huawei, MatePad T 10S zapewnia idealną równowagę między droższym MatePadem a tańszym MatePadem T 10 i T 8. Ma zalety MatePada z wyświetlaczem Full HD, USB-C , a także głośniki dostrojone przez firmę Harman Kardon, przy cenie bardziej przystępnej dla konsumentów.

Ostateczny werdykt

Ponieważ Huawei jest jedną z najlepiej rozwijających się marek na świecie, jej produkty są niezwykłe i imponujące pod względem funkcji i specyfikacji. Produkty te są dostępne prawie 30% i taniej niż rzeczywiste ceny. Dlatego nazwaliśmy to świątecznymi ofertami Huawei. Krótko mówiąc, ta oferta to najlepsza promo grudzień 2021 huawei.

Technologia - najnowsze informacje