piątek, 26 czerwca 2020 10:35

Szczucin. Zmasakrowany motocyklista po zderzeniu z mercedesem. Lądował śmigłowiec

Autor Marzena Gitler
Szczucin. Zmasakrowany motocyklista po zderzeniu z mercedesem. Lądował śmigłowiec

Tragedia rozegrała się wczoraj wieczorem w Szczucinie. Motocyklista wyprzedzając zderzył się czołowo z mercedesem. Z poważnymi obrażeniami do szpitala przetransportował do śmigłowiec.

Do wypadku doszło 25 czerwca wieczorem na ul. Radmyślskiej w Szczucinie. Na łuku drogi, motocyklista na suzuki podczas wyprzedzania innego pojazdu uderzył czołowo w osobowego mercedesa, który jechał z przeciwka.

Skutki zderzenia były tragiczne dla 23-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego, który został poważnie ranny. Nieprzytomnego meżczyznę najpierw ratowali świadkowie wypadku, potem ratownicy pogotowia. ze względu na liczne obrażenia na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, który przewiózł rannego do krakowskiego szpitala uniwersyteckiego.

W akcji ratunkowej brało udział 5 zastępów straży pożarnej z PSP Dabrowa Tranowska, OSP Szczucin, OSP Słupiec i OSP Brzezówka.

Na łuku drogi, gdzie doszło do wypadku obowiązuje ograniczenia predkości do 40 km na godz. Jak ustalili policjanci, motocykl, którym jechał 23-latek nie był dopuszczony do ruchu – nie posiadał tablic rejestracyjnych i nie miał opłaconego ubezpieczenia.

foto: PSP Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje