czwartek, 12 sierpnia 2021 06:03

Tarnów. Utrudnienia także dla podróżnych. Autobusy zmieniają trasy

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Utrudnienia także dla podróżnych. Autobusy zmieniają trasy

Tour de Pologne przejedzie dziś ulicami Tarnowa. Utrudnienia na drogach czekają nie tylko kierowców. Zamknięta zostanie ulica Kwiatkowskiego od ulicy Czerwonych Klonów do ronda. Oznacza to również objazdy na trasach linii autobusowych 0, 9, 14 i 46.

Trasa linii autobusowej nr 0 na kursach z i do Kapro zostanie poprowadzona ulicami Czerwonych Klonów, Zbylitowską i Chemiczną z pominięciem zamkniętego odcinka. W sumie będą to dwa kursy.

W godzinach zamknięcia ulicy Kwiatkowskiego wszystkie kursy na Os. Zbylitowska Góra oraz na Al. Jana Pawła II na trasie linii nr 14 będą przebiegać ulicami Zbylitowską (obok stadionu) oraz Czerwonych Klonów.

Trasa linii autobusowej nr 9 w kursie na i z Kapro będzie przebiegać ulicami Czerwonych Klonów, Zbylitowską i Chemiczną. To tylko jeden zmieniony kurs podczas zamknięcia ulicy Kwiatkowskiego. Dodatkowo jeden kurs w kierunku Mościc wyszczególniony w rozkładzie jazdy z przejazdem obok MCM będzie wykonywany podstawową trasą do Mościc z pominięciem przejazdu ulicami Zbylitowską, Chemiczną i Kwiatkowskiego obok MCM.

Dodatkowo jeden kurs linii autobusowej nr 46 z i na Kapro będzie przebiegać ulicami Czerwonych Klonów, Zbylitowską i Chemiczną.

W przypadku wcześniejszego niż planowane udrożnienia ulicy Kwiatkowskiego, autobusy wcześniej powrócą na swoje podstawowe trasy. Więcej na temat utrudnień dla kierowców TUTAJ.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje