czwartek, 17 marca 2022 14:28

Telewizor hotelowy – wyjątkowe wrażenia dla gości

Autor Artykuł sponsorowany
Telewizor hotelowy – wyjątkowe wrażenia dla gości

Wielkoformatowe cyfrowe ekrany, plakaty i billboardy znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnym marketingu. To jednak niejedyny obszar, w którym warto postawić na takie rozwiązania. Obiekty turystyczne mogą wykorzystać sprzęty takie jak telewizor hotelowy, by zapewnić gościom dodatkowe doznania.

Telewizor hotelowy – centrum rozrywki dla gości

Urządzenia smart TV zyskały w ostatnich latach ogromną popularność wśród użytkowników ze względu na łatwy, wygodny dostęp do wielu źródeł rozrywki w jednym miejscu. Również hotele zaczęły stawiać na podobne rozwiązania – to skuteczny sposób zarówno na dostarczenie kolejnych atrakcji gościom, jak i integrację z funkcjonującymi już systemami zarządzania. Dzięki ich zastosowaniu można zwiększyć wydajność obsługi klientów i wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Sporym atutem takiej technologii jest możliwość łatwego dostosowania treści pod kątem różnych parametrów, takich jak pora dnia czy preferencje klientów.

Telewizor hotelowy jest także świetnym sposobem na unowocześnienie wnętrza. Takie rozwiązanie oferuje liczne korzyści, do których można zaliczyć:

  • zdalne zarządzanie urządzeniami i dostępną zawartością bez potrzeby odwiedzania każdego pokoju z osobna,
  • możliwość zamówienia obsługi hotelowej bez wychodzenia z pokoju,
  • dostarczanie informacji o wydarzeniach i dostępności obiektów w czasie rzeczywistym,
  • opcja zarezerwowania dodatkowych usług w wygodny sposób bez angażowania pracowników, dzięki czemu kadra hotelu może skupić się na innych zadaniach.

Samsung Business TV – atrakcyjne treści dla biznesu

Dostępny w rozmiarach od 43” do 75” Samsung Business TV wyróżnia się wyjątkowymi wrażeniami wizualnymi dzięki rozdzielczości UHD i świetnymi parametrami wyświetlanego obrazu. Ekran może pracować nawet do szesnastu godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu – dzięki temu doskonale sprawdzi się jako nośnik do wyświetlania reklam oraz najpotrzebniejszych informacji dla gości. Dodatkowo urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją, co sprawia, że nawet w przypadku awarii użytkownicy mogą liczyć na szybkie wsparcie.

Możliwość wyboru spośród aż sześciu wariantu rozmiarowych sprawia, że Samsung Business TV może być bez problemu dopasowany do każdego lokalu. Obsługa przebiega w prosty sposób dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, która może działać na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Jej funkcjonalność obejmuje między innymi zdalną konfigurację zarówno wyświetlanych treści, jak i parametrów samego urządzenia. Konfiguracja po pierwszym uruchomieniu zajmuje zaledwie parę minut, a wszystkie telewizory automatycznie łączą się z aplikacją.

Ponadto telewizor południowokoreańskiego producenta pozwala na indywidualne podejście do wyświetlanych treści. Całą zawartość można opracować samodzielnie. Dzięki temu urządzenie świetnie sprawdzi się jako telewizor hotelowy, który może być wykorzystany nie tylko w celu zapewnienia rozrywki gościom, lecz także do prezentacji lokalnych informacji oraz interesujących atrakcji znajdujących się w pobliżu hotelu.

Co jeszcze ma do zaoferowania Samsung Business TV?

Zarówno system operacyjny Tizen, który odpowiada za pracę telewizora, jak i dedykowana dla tego urządzenia aplikacja na smartfona wyróżniają się przejrzystym interfejsem i łatwością obsługi. Aby usprawnić przygotowanie treści, można skorzystać z ponad stu dostępnych szablonów w różnych konfiguracjach. Możliwe jest między innymi wyświetlanie reklam ruchomych, jak również treści w układzie L. Jedną z opcji jest także przygotowanie sezonowych kampanii oraz promocji. Aplikacja umożliwia również łatwe dostosowanie treści na wielu ekranach – centralna obsługa większej liczby urządzeń z pewnością pomoże zwiększyć produktywność w przygotowywaniu zawartości dla klientów.

Samsung Business TV jest także wyposażony w szereg zabezpieczeń, które pomagają chronić ustawienia telewizora i wyświetlane treści przed niechcianą ingerencją. Składają się na nie między innymi takie funkcje jak zablokowanie ustawień kodem PIN oraz blokada zasilania. Czas uruchomienia może być zaprogramowany, aby włączyć i wyłączyć telewizor o określonych porach, a także zmniejszyć zużycie energii, gdy jego działanie nie jest potrzebne. Oferta Samsunga oferuje także liczne modele telewizorów hotelowych – są to urządzenia z serii HE oraz HJ. Połączenie biznesowego wyświetlacza z Business TV z odpowiednio przygotowanym systemem telewizji hotelowej pomoże sprawić, aby goście miło wspominali pobyt w danym obiekcie.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje