czwartek, 22 czerwca 2023 06:14

To był weekend pełen atrakcji. Zobacz, jak świętowano Dni Miechowa

Autor Mirosław Haładyj
To był weekend pełen atrakcji. Zobacz, jak świętowano Dni Miechowa

Koncerty, występy lokalnych grup muzycznych, zespołów senioralnych i młodzieżowych, atrakcje dla najmłodszych, udana pogoda oraz liczny udział mieszkańców i gości - tak można podsumować tegoroczne Dni Miechowa.

Weekendową zabawę zakończyła na  scenie Agnieszka Chylińska. Była wokalistka ONA, która od kilku lat prowadzi solową karierę, zaśpiewała swoje największe przeboje: "Jest nas więcej", "Winna", "Niecochana", "Drań", czy "Mam zły dzień".

Czwartek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej
Obchody Święta Miasta Miechowa rozpoczęto  w czwartek autorskim spotkaniem z miechowianką - Natalią Kwiatkowską, podczas którego rozmawiano o kolejnej - trzeciej już wydanej książce.

Statuetki Macieja Miechowity w rękach Laureatów
W piątek odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Statuetek Macieja Miechowity - corocznych nagród Burmistrza Miechowa przyznawanych w trzech kategoriach: Osobowość Roku, Lider Przedsiębiorczości oraz Aktywna Organizacja. Wydarzenie zakończył koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej z zespołem.

Weekendowe atrakcje na stadionie miejskim
W sobotę i niedzielę święto miasta odbyło się na stadionie MKS ,,Pogoń”. Sobotni repertuar występów skierowany był głównie do młodzieży, której w tym dniu nie zabrakło! Gwiazdą wieczoru był Kubańczyk! Największą niespodzianką tego dnia były odwiedziny krakowskiego influencera Buddy z Illegal NIGHT Original!
Niedzielny program rozpoczęliśmy od prezentacji sprzętu służb mundurowych. Jak zawsze nie zabrakło motocykli i samochodów zabytkowych i współczesnych. Na scenie prezentowały się sekcje działające przy CKiS w Miechowie, Zespół Muzyczny "ŚwiT" oraz Zespół Efect.

Zakończeniem Dni Miechowa 2023 był pokaz laserów.

Inf. i foto: UG Miechów

Miechów - najnowsze informacje

Rozrywka