czwartek, 12 stycznia 2023 10:54

To jedyna taka okazja! Prezydent Krakowa przekazał na WOŚP niecodzienny przedmiot

Autor Patryk Trzaska
To jedyna taka okazja! Prezydent Krakowa przekazał na WOŚP niecodzienny przedmiot

Już 29 stycznia odbędzie się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt, który przyspieszy diagnostykę zakażeń sepsy. Swoją cegiełkę postanowił dołożyć również Jacek Majchrowski, który na licytację w szczytnym celu postanowił wystawić... rękawice bokserskie z autografem od Witalija Kliczko!

Zbliża się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza tradycyjnymi zbiórkami, wiele ludzi decyduję się przekazać przedmioty na specjalne licytacje, które niejednokrotnie osiągają zawrotne sumy.

Podczas tegorocznej edycji do wylicytowania jest m.in. udział w teledysku Viki Gabor, buty piłkarskie należące do Grzegorza Krychowiaka wraz z autografem, a nawet... przejazd ulicami Warszawy zabytkową śmieciarką.

Swoją cegiełkę postanowił dołożyć również Prezydent Krakowa. Jacek Majchrowski na licytację postanowił przekazać rękawice bokserskie z autografem od Witalija Kliczko. Rękawice są prezentem od mera Kijowa w podziękowaniu za pomoc, jaką krakowianie ofiarowali walczącej Ukrainie.

Jacek Majchrowski wystawił rękawice bokserskie Witalija Kliczki na aukcję WOŚP
Jacek Majchrowski wystawił rękawice bokserskie Witalija Kliczki na aukcję WOŚP / fot. Bogusław Świerzowski/Kraków.pl

Pieniądze z licytacji trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. w tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na sprzęt, który przyspieszy diagnostykę zakażeń sepsy.

Głos24 gra razem z WOŚP

Nasza redakcja jak co roku wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do dorzucenia się do naszej e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/yrmxdy

fot. Bogusław Świerzowski/Kraków.pl  

Kraków

Kraków - najnowsze informacje