środa, 22 czerwca 2022 14:00

To tutaj są najlepsze tereny inwestycyjne! "Gmina stwarza bardzo dobre warunki do rozwoju"

Autor Katarzyna Jamróz
To tutaj są najlepsze tereny inwestycyjne! "Gmina stwarza bardzo dobre warunki do rozwoju"

Gmina Szczurowa otrzymała Nagrodę Krakowskiego Parku Technologicznego za najlepiej przygotowane tereny inwestycyjne.

Podczas uroczystości zorganizowanej w Showroomie Fabryki Przyszłości w firmie ASTOR Robotics Center zarząd KPT wręczył pięć statuetek, w tym dla Gminy Szczurowa za najlepiej przygotowane tereny inwestycyjne. Statuetkę podczas gali odebrał Wójt Zbigniew Moskal.

– Z całą pewnością można stwierdzić, że gmina Szczurowa stwarza bardzo dobre warunki do rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, wyróżniając się tym samym na mapie powiatu brzeskiego, subregionu tarnowskiego oraz Małopolski. O nowych inwestycjach w Szczurowej jeszcze sporo usłyszymy

– mówiła podczas uroczystości Krystyna Sadowska, dyrektor działu obsługi inwestora.

Szczurowa Małopolska inwestycje
To tutaj są najlepsze tereny inwestycyjne! "Gmina stwarza bardzo dobre warunki do rozwoju" / Fot. UG Szczurowa

Jak podkreśla Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal, funkcjonująca Strefa Aktywności Gospodarczej stwarza najlepsze warunki do rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw  na terenie gminy Szczurowa, powiatu brzeskiego czy subregionu Tarnowskiego.

Strefa Aktywności Gospodarczej zlokalizowana jest w bardzo dobrym miejscu, bezpośrednio przy wschodniej obwodnicy Szczurowej DW 768. Układ infrastrukturalny stworzonej strefy został oparty na założeniach jak najlepszej dostępności i funkcjonalności terenu, z uwzględnieniem następujących założeń:

  • wysokiego standardu wykonania i funkcjonalności infrastruktury, przy założeniu również zwiększenia powierzchni strefy,
  • zapewnieniu jak najlepszej dostępności strefy i jej działek oraz pełnej swobody komunikacyjnej

Inf./Fot. UG Szczurowa

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje