piątek, 28 lipca 2023 11:07

Tragedia w Mszanie Dolnej. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego mężczyzny

Autor Patryk Trzaska
Tragedia w Mszanie Dolnej. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodego mężczyzny

Tragedia w Mszanie Dolnej w powiecie limanowskim. W jednym z mieszkań strażacy znaleźli zwłoki młodego mężczyzny. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Do zdarzenia doszło w czwartek (27 lipca) miejscowości Mszana Dolna w powiecie limanowskim. Około godziny 18:00 służby otrzymały zgłoszenie od rodziny i przyjaciół 25-letniego mężczyzny, z którym bliscy nie mogli się skontaktować.

Pod wskazany adres od razu skierowano załogę karetki pogotowia, straż pożarną oraz patrol policji. Drzwi do mieszkania były zamknięte, więc strażacy dostali się do środka po drabinie.

Niestety potwierdził się czarny scenariusz. W mieszkaniu służby znalazły zwłoki 25-latka. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Sprawę bada policja.

116 123 - Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym.  Skorzystaj z niego, jeśli jesteś osobą dorosłą i przeżywasz trudności osobiste, nie potrafisz poradzić sobie ze swoim zmartwieniem. Możesz tam dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00 (połączenie bezpłatne). link: 116123.edu.pl. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00 pod bezpłatnym numerem telefonu 116 123 dyżurują specjaliści Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, udzielając wsparcia i pomocy psychologicznej osobom potrzebującym.

116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Bezpłatna i anonimowa pomoc telefoniczna dla dzieci i nastolatków trudnych sytuacjach życiowych. Wykwalifikowani konsultanci świadczą pomoc przez całą dobę.

foto ilustracyjne - Policja Śląska

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka