poniedziałek, 13 września 2021 08:19

Tragiczne odkrycie w Tyliczu. Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny

Autor Aleksandra Tokarz
Tragiczne odkrycie w Tyliczu. Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny

48-letni mieszkaniec gminy Krynica-Zdrój wyszedł z domu, a gdy długo nie wracał jego rodzina poprosiła o pomoc. Strażacy i policjanci przez długi czas szukali mężczyzny. Ostatecznie potwierdził się najgorszy scenariusz. Ciało 48-latka znaleziono w rzece Muszynka.

48-latek wyszedł z domu w miniony piątek, 10 września. Gdy długo nie wracał zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policję. Służby przez wiele godzin szukały zaginionego.

W sobotę na pomoc policji ruszyli strażacy, który od wczesnych godzin porannych przeszukiwali brzegi rzeki Muszynka na odcinku do Tylicza do Powroźnika. Funkcjonariusze podejrzeli bowiem, że mogło dojść do najgorszego.

- Podczas poszukiwań natknięto się na zwłoki znajdujące się na żeremi bobrów rzeki Muszynka. W związku z tym na miejsce zdarzenia zadysponowany został zastęp z JRG Krynica Zdrój w celu udzielenia pomocy OSP Tylicz w przetransportowaniu zwłok z rzeki - relacjonują sądeccy strażacy.

Czy do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił? Czy targnął się na własne życie? Dochodzenie pozwoli wyjaśnić przyczyny tej tragedii.

Tragiczne odkrycie w Tyliczu / fot. OSP Tylicz
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje