czwartek, 14 września 2023 07:14

Tragiczny finał poszukiwań 18-latki z Krakowa. "Już nigdy nie wróci do domu"

Autor Katarzyna Jamróz
Tragiczny finał poszukiwań 18-latki z Krakowa. "Już nigdy nie wróci do domu"

Tragiczne wieści dotarły do nas z Krakowa. Poszukiwania 18-letniej Eweliny, która zaginęła w poniedziałek (4 września) zostały zakończone. Dziewczyna nie żyje.

Przypomnijmy, 18-latka spotkała się ze znajomymi w poniedziałek (4 września) w centrum handlowym Bonarka. Dziewczyna, około godziny 21:00, wracała autobusem nr 179 w kierunku al. Focha. Jak informował portal SOS Zaginięcia, 18-latka ostatni raz miała być widziana około godziny 22:00 w rejonie Bulwarów Wiślanych. Jej telefon był nieaktywny.

– Poszukiwania 18-letniej Eweliny, która zaginęła 4 września w Krakowie, zostały zakończone. Niestety Ewelina już nigdy nie wróci do domu. Przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia rodzicom, rodzeństwu oraz bliskim zmarłej ŚP Eweliny – poinformował za pośrednictwem Facebooka portal Gdziekolwiek Jesteś.

W poniedziałek (11 września), w godzinach porannych, ciało młodej kobiety zostało wyłowione z Wisły na wysokości stopnia wodnego Dąbie. Zgłoszenie do służb wpłynęło od osoby, która spacerowała w okolicy. Policja nie udziela w sprawie żadnych szczegółów.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka