poniedziałek, 22 marca 2021 20:21

Tragiczny wypadek w Przytkowicach. Nie żyje 46-latek

Autor Mirosław Haładyj
Tragiczny wypadek w Przytkowicach. Nie żyje 46-latek

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej 953 w miejscowości Przytkowice. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 46-letni mężczyzna.

W sobotę, 20 marca, na drodze w Przytkowicach doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z pojazdem ciężarowym Renault. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, kierowcy bmw (46-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego), nie udało się uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym, z nieustalonej przyczyny, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym. Kierujący renault był trzeźwy. Zwłoki decyzją prokuratora zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśni śledztwo prokuratury oraz Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Funkcjonariusze z prokuratorem przeprowadzili na miejscu zdarzenia oględziny oraz zabezpieczyli ślady.

Fot. i inf.: KPP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje