środa, 29 stycznia 2020 13:05

Tych koncertów nie możesz przegapić! Zobacz, na co się wybrać w lutym i marcu!

Autor Głos 24
Tych koncertów nie możesz przegapić! Zobacz, na co się wybrać w lutym i marcu!

Przełom zimy i wiosny zazwyczaj nie nastraja pozytywnie. Warto więc przełamać ponury nastrój spowodowany pogodą i zrobić coś pozytywnego. Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 propozycje koncertowe, które Ci w tym pomogą – zobacz!

Bownik w Poznaniu – coś dla fanów „alternatywki”

Uwaga fani Bownika! 14 marca zespół zawita w poznańskim klubie Pod Minogą i zaprezentuje swój krążek "Radykalna korekta" – uznany przez krytyków i fanów za jeden z najbardziej bezczelnych i bezpośrednich albumów w ich dorobku. Do jakiego nurtu można zaliczyć twórczość grupy? Członkowie formacji lubią się określać jako twórcy vegan disco – w rzeczywistości jest to jednak szeroko pojęta muzyka alternatywna, całymi garściami czerpiąca z innych gatunków. Będzie więc intensywnie, nieco punkowo i energetycznie!

Szukasz innych wydarzeń w tej okolicy? Tu znajdziesz inne bilety na imprezy w Poznaniu!

Anna Maria Jopek – liryczno-jazzowa uczta dla melomanów

Wiosna 2020 to ważny czas dla fanów Anny Marii Jopek. 14 marca w łódzkim klubie Wytwórnia można będzie usłyszeć jej najnowszy projekt muzyczny pod enigmatyczną nazwą „Przestworza”. Czego mogą się spodziewać fani artystki? Stworzonej specjalnie na potrzeby tego projektu muzyki, w której połączono frazy i tematy tradycyjne, a także całkiem nowe – a wszystko to utrzymane w akustycznych klimatach.

Baciary, czyli na góralską nutę w Pleszewie

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wie, kim są Baciary? Szczerze w to wątpimy! Polska grupa grająca energetyczną, taneczną muzykę znana jest z miksowania gatunków i zamiłowania do tradycyjnych melodii ludowych. Jak sami muzycy określają to, co tworzą? „Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem. Hej!” – tak można wyczytać na ich oficjalnej stronie.

Najbliższy koncert zespołu Baciary odbędzie się 16 lutego na hali sportowej w Pleszewie. na pewno usłyszysz na nim wszystkie hity grupy, jak "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie". Załóż wygodne buty i przygotuj się do tańca w rytm góralskich melodii!

Mr. Silla i islandzkie klimaty w Warszawie

Kto kryje się pod pseudonimem Mr. Silla? To Sigurlaug Gísladóttir, czyli islandzka artystka znana szerszej publiczności jako wokalistka zespołu Múm, grającego muzykę z pogranicza elektronicznego glitcha i pop rocka. Po latach działania z zespołem, rozpoczęła pracę na własny rachunek, czego efektem była solowa płyta „Mr. Silla”. Podczas lutowego koncertu w warszawskim klubie BARdzo Bardzo wokalistka zaprezentuje z kolei swój drugi solowy krążek – „Hands on Hands” – uwodzący nietuzinkowym połączeniem alternatywnego popu i elektroniki w warstwie melodycznej oraz nastroju i mocnego przekazu emocjonalnego w warstwie lirycznej.

W ramach swojej obecnej trasy koncertowej, Mr. Silla zagra w Polsce aż dwa koncerty: 19 lutego w Warszawie i 20 lutego w Poznaniu. Pospiesz się – bilety znikają w rekordowym tempie!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka