środa, 3 lipca 2024 09:46

Urodziny Owieczek Irenek w Rabkolandzie. Dwa dni imprezy!

Autor Artykuł sponsorowany
Urodziny Owieczek Irenek w Rabkolandzie. Dwa dni imprezy!

Zbliża się kolejne wyjątkowe wydarzenie w Rabkolandzie, a mowa o Urodzinach Owieczek Irenek. Impreza zapowiada się znakomicie, zwłaszcza że w planach jest wspólne świętowanie połączone z tortem, tańce i animacje oraz spektakl „Słodka Zagadka”. Show skradnie specjalny mini koncert, a także artystyczne zabawy w tym m.in. ozdabianie prezentu.

Każda kolejna impreza w Rabkolandzie coraz bardziej rozpala wyobraźnię Gości i podobnie jest w tym przypadku. „Urodziny Owieczek Irenek!”, bo tak brzmi nazwa dwudniowego wydarzenia (6-7 lipca), przyniosą mnóstwo zabawy oraz zajęć artystycznych. Tradycyjnie już otwarcie bram parku i spotkanie z jego bohaterami zaplanowano na godz. 10:00.

- Z pewnością ucieszą się osoby kochające zabawy plastyczne. W godz. 10:30-12:30 odbędzie się przygotowywanie laurek oraz ozdabianie upominków dla solenizantek. Do pudełka prezentowego będzie można wrzucać laurki i listy poświęcone Owieczkom. Liczy się frajda i wakacyjny relaks – mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

W godz. 12:00, 14:30 i 17:30 zaplanowano taneczne zabawy z dziećmi do rytmu rabkolandowych przebojów. Z pewnością nie zabraknie największych hitów parku takich jak „Piosenka o Owcach Irenkach” czy „Śrubki”. O godz. 13:00 i 16:30 Goście będą mogli zobaczyć nowy spektakl „Słodka Zagadka”, w którym pierwsze skrzypce grają Krucabomba oraz Ciocia Marynia.

Muzyczne show!

To nie koniec programu. O godz. 13:30 rozpocznie się symboliczne świętowanie urodzin Owieczek. To czas na przekazywanie laurek, odśpiewanie sto lat, wręczanie prezentów Irenkom i dzielenie tortu. Godz. 15:00 to już wisienka na torcie imprezy, czyli rabkolandowy mini koncert.

- Każdego dnia na scenie Orkiestronu pojawią się dzieci, które zaprezentują wybraną przez siebie piosenkę spośród urodzinowej listy przebojów. Aby, wystąpić przed publicznością należy nagrać film, na którym dziecko śpiewa jedną z rabkolandowych piosenek ("Skaczące Krokodyle", "Piosenka o Owcach Irenkach", "Śrubki", "Smutny Pan Trzmiel") i przesłać go najpóźniej do 2 lipca na: info@rabkoland.pl. Wszyscy mali artyści będą mogli liczyć na wyróżnienia i drobne upominki.

Bogaty plan imprezy to zaledwie jeden z powodów, dla których warto odwiedzić Rabkoland. W parku na Gości czeka 6 stref tematycznych z blisko 50 atrakcjami i kilkoma punktami gastronomicznymi. Do dyspozycji odwiedzających są m.in. karuzele, rollercoastery, koło widokowe, place zabaw, foto punkty, atrakcje wodne, samochody czy gry zręcznościowe.

***

Kompleks otwarty jest 7 dni w tygodniu. W trakcie weekendu park będzie czynny w godz. 10-19.

Rabkoland, 34-700 Rabka-Zdrój, Rynek

48 570 390 988

park@rabkoland.pl

Rozrywka - najnowsze informacje

Rozrywka