wtorek, 20 sierpnia 2019 07:26

Urszula Nowogórska: Kandyduję, bo chcę Polski, w której żyjemy bezpiecznie i szczęśliwie

Autor (red)
Urszula Nowogórska: Kandyduję, bo chcę Polski, w której żyjemy bezpiecznie i szczęśliwie

Urszula Nowogórska, pochodząca z Limanowej była Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego, radna Województwa Małopolskiego jest jedynką na liście PSL w okręgu nr 14, który obejmuje miasto Nowy Sącz oraz powiaty: powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański.

Dlaczego podjęła decyzję o starcie w wyborach do Sejmu? Jakie ma cele? Opisała to w specjalnym oświadczeniu:

„W związku z zarządzeniem na dzień 13 października br., przez Prezydenta RP wyborów do Sejmu i Senatu, podjęłam decyzję o ubieganiu się o mandat posła w okręgu  nr 14 z list PSL, obejmującego powiaty:  limanowski, nowosądecki, gorlicki, nowotarski i tatrzański.

Decyzję tą poprzedziło wiele rozmów z mieszkańcami, radnymi, wójtami i samorządowcami, za które bardzo serdecznie dziękuję.

W swojej dotychczasowej pracy samorządowej (jako Przewodnicząca Sejmiku i obecnie radna Województwa Małopolskiego), starałam się rzetelnie pracować na rzecz rozwoju regionu, bez względu na barwy polityczne i ponad wszelkimi podziałami. Chcę swoje dotychczasowe doświadczenie przełożyć na pracę w Sejmie, tak, aby skutecznie wpływać na kierunki rozwoju  naszych małych ojczyzn oraz tworzyć prawo, które będzie przejrzyste i  zrozumiałe. Kandyduję, bo chcę Polski, w której żyjemy bezpiecznie i szczęśliwie.

Zachęcam Państwa do śledzenia mojej strony internetowej www.nowogorska.com.pl oraz portali społecznościowych, na których będę publikowała mój program wyborczy.

Razem możemy zmienić nasz kraj i region.

Dziękując za dotychczasowa współpracę, pragnę poprosić o jej kontynuację, zarówno
w kampanii wyborczej, jak i po jej zakończeniu. Pragnę, byśmy wszyscy pomimo różnic, zdobyli się na jednomyślność  i działania, konieczne dla wspierania rozwoju potencjałów naszych regionów, ludzkich pasji i bezpiecznego życia.

Urszula Nowogórska”

Fot: nowogorska.com

Wyborczy Tygiel - najnowsze informacje