środa, 18 marca 2020 15:33

Dezynfekcja bloku w Krakowie na Czyżynach. Mieszkał tam zakażony koronawirusem?

Autor Głos 24
Dezynfekcja bloku w Krakowie na Czyżynach. Mieszkał tam zakażony koronawirusem?

Fanpage Dzielnica XIV Czyżyny umieścił na tablicy zdjęcie z przebiegu dezynfekcji jednego z bloków. Autorzy wpisu sugerują, że to tam mieszkał szósty pacjent z Małopolski, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Niestety problem jest nadal..., szósty przypadek potwierdzony. I niestety u nas.... Trwa dezynfekcja bloku. Po powrocie z USA i w trakcie kwarantanny wynik badań niestety pozytywny... - czytamy we wpisie ze zdjęciem.

Zaznaczmy, że dezynfekcja miejsc, w których istnieje podejrzenie obecności koronawirusa, jest konieczna, a każdemu chorującemu pacjentowi należą się spokój i wsparcie. Mieszkańcy bloku na Czyżynach powinni czuć się bezpiecznie po przeprowadzonym procesie dezynfekcji.

Wiadomo, że szósty pacjent zakażony koronawirusem w Małopolsce to mieszkaniec Krakowa. Przez ostatni czas odbywał domową kwarantannę. W najbliższym czasie ma zostać przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu i tam hospitalizowany.

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem w Małopolsce. Co wiemy o pacjencie?
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Wśród nich jest szósta osoba z woj. małopolskiego. Kim jest pacjent? Biuro wojewody Małopolski Piotra Ćwika przekazało informację, że tym razem chodzi o mężczyznę w sile wieku. Jego stan jest…
koronawirus kraków
Kraków

Kraków - najnowsze informacje