poniedziałek, 20 lutego 2023 14:46

W tej akcji wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie. Ponownie wystartuje już już jutro

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
W tej akcji wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie. Ponownie wystartuje już już jutro

Ksiądz Teodor Sawielewicz i Teobańkologia zapraszają do wzięcia udziału w akcji Jerycho - zawalcz o relacje. Start już w Środę Popielcową. – To może być najpiękniejszy Wielki Post w Twoim życiu – przekonują.

Jak dobrze przeżyć Wielki Post? Teobańkologia ma konkretną propozycję - zaprasza do dołączenia do przygotowanej na ten czas akcji modlitewnej. „Jerycho - zawalcz o relacje” to kontynuacja najważniejszego wydarzenia na Teobańkologii: „Jerycho - walka duchowa”, do którego w 2022 r. dołączyło kilkadziesiąt tysięcy osób.

– To może być najpiękniejszy Wielki Post w Twoim życiu!

– przekonują organizatorzy i dodają:

– Rozpocznij walkę o relacje – z Panem Bogiem, ze sobą i z drugim człowiekiem. Dzięki tej modlitewnej inicjatywie nauczysz się systematycznej walki duchowej, która przemieni Ciebie, a w efekcie Twoje relacje z ludźmi.

Aby pomóc owocnie przeżyć to duchowe wyzwanie, Teobańkologia przygotowała drugą edycję „Zeszytu Walki Duchowej”. Można w nim znaleźć m.in. plan walki duchowej (dla początkujących, dla tych, którzy już kroczą drogą wiary i dla osób pozostających w grzechu ciężkim z powodu niesakramentalnego związku), inspirujący cytat na każdy dzień, propozycje ćwiczeń duchowych i postanowień, rady dla osób przygotowujących się do spowiedzi generalnej, wskazówki dotyczące podejmowania decyzji oraz miejsce na osobiste notatki. Zeszyt można pobrać za darmo na stronie www.teobankologia.pl lub nabyć na www.teowsparcie.pl.

Zeszyt Walki Duchowej/ Fot.: Teobańkologia

Akcja modlitewna „Jerycho - zawalcz o relacje” rozpoczynie się w Środę Popielcową (22 lutego) i potrwa do końca Wielkiego Postu. Jej celem jest zdobycie umiejętności systematycznej walki duchowej, obrania jej praktyk jako stylu życia, a efektem powinny być piękne, pogłębione relacje z Bogiem, samym sobą i drugim człowiekiem. Ksiądz Teodor podczas rozważań różańcowych na codziennych transmisjach live (na kanale YT Teobańkologia o 20:30) będzie objaśniał poszczególne zadania i praktyki proponowane na czas Wielkiego Postu. Dodatkowo każdego dnia rano na profilach Teobańkologii (Facebook, YouTube, Instagram i TikTok) pojawi się zadanie do wykonania.

– Mamy nadzieję, że przygotowane przez Teobańkologię materiały staną się dla Ciebie pomocą w budowaniu relacji z Panem Bogiem

– zachęcają organizatorzy.

Teodor Sawielewicz

Ksiądz katolicki archidiecezji wrocławskiej, streamer, youtuber, charyzmatyk, pasjonat głoszenia Słowa Bożego i baniek mydlanych, były stypendysta Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Urodził się 12 lutego 1988 r. Zaraz po święceniach kapłańskich w 2017 roku rozpoczął dzieło, które nazwał „Teobańkologia”. Znany głównie z prowadzenia różańca i modlitw wstawienniczych na żywo o godz. 20:30, w których uczestniczy każdego dnia kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

Ks. Teodor/ Fot.: Teobańkologia

Teobańkologia

Nazwa wzięła się od imienia ks. Teodora, jego pasji do baniek mydlanych oraz przesłania – „teologii”, którą ma do przekazania. Owoce prac zespołu można znaleźć na portalach społecznościowych: Facebook, YouTube i Instagram, zwłaszcza o godz. 20.30. Wtedy właśnie odbywa się różaniec na żywo z modlitwą wstawienniczą w mocy Ducha Świętego, na który codziennie czeka kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

“To skandal, że o ludziach tego pokroju nie uczymy w szkołach”. Kim była polska Mata Hari?
Halina Szwarc-Kłąb była najmłodszą agentką AK. – Ta młoda dziewczyna, błyskawicznie musiała dojrzeć i sprostać niewyobrażalnej dziś presji, jaką poddawały ją historia i los – mówią w rozmowie z Głosem24 Lidia Liszewska i Robert Kornacki, autorzy powieści „Czarny motyl”, która 26 kwietnia ukazała się…

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka