poniedziałek, 12 kwietnia 2021 15:08

[Foto] Wadowice mają nową Salę Ślubów! Zachwyca! Zobacz, jaką przeszła metamorfozę!

Autor Mirosław Haładyj
[Foto] Wadowice mają nową Salę Ślubów! Zachwyca! Zobacz, jaką przeszła metamorfozę!

Dodatkowo sala będzie pełniła zupełnie nowe funkcje.

Prace remontowe rozpoczęły się od zerwania starego i zmurszałego parkietu, wyrównania ścian oraz obniżenia sufitu. Na liście zadań był także montaż klimatyzacji, modernizacja instalacji elektrycznej, oświetleniowej oraz nagłośnieniowej, wymiana lamp i kinkietów, malowanie ścian, restauracja drzwi, wykonanie wysokiej jakości fototapety, zamontowanie boazerii, taśm LED, karniszy a także marmurowych parapetów. Na końcu sala została wyposażona w nowe meble, 40 krzeseł i 4 mównice konferencyjne.

Dodatkowo sala będzie pełniła zupełnie nowe funkcje. Na stałe zamontowany został tu sprzęt multimedialny: projektor oraz zdalny rzutnik zainstalowany na suficie, a także urządzenia stereo i audio, kamery, infrastruktura sieciowa oraz system nagłośnieniowy. Budynek urzędu zyskał nowe pomieszczenie konferencyjne, z którego będą mogły korzystać lokalne stowarzyszenia i instytucje.

– Za nami są już pierwsze śluby, które miałem zaszczyt osobiście udzielić. Świeżo upieczeni nowożeńcy byli zachwyceni warunkami, w jakich przyrzekali sobie na dobre i na złe

– mówi Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Inf.: UM Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje