poniedziałek, 28 grudnia 2020 13:31

Wadowicka biblioteka rozdaje ebooki, ale trzeba się spieszyć

Autor Tomasz Stępień
Wadowicka biblioteka rozdaje ebooki, ale trzeba się spieszyć

W związku z pandemią i towarzyszącymi jej ograniczeniami Wadowicka Biblioteka Publiczna  przygotowała  dla  wszystkich miłośników literatury niespodziankę, by choć trochę umilić im ten trudny czas. Specjalnie dla Was pozyskano kilkadziesiąt darmowych kodów do komercyjnej bazy Legimi, zapewniającej dostęp do prawie 60 000 książek w formie elektronicznej.

Dzięki bazie Legimi jesteście na bieżąco z nowościami wydawniczymi, macie dostęp do największych bestsellerów 24 godziny na dobę i ogromny wybór literatury!!! Ebooki  można przeglądać na tablecie, smartfonie lub czytniku. Pierwsza partia otrzymanych kodów przeznaczona jest do aktywacji już w GRUDNIU, tak więc spieszcie się ponieważ zostało niewiele czasu!

Z oferty może skorzystać każda osoba posiadająca kartę lub konto w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Jeśli jeszcze nie jesteście czytelnikami WBP, warto udać się do biblioteki, by taką kartę założyć!

Kod do bazy Legimi można uzyskać, zarówno na miejscu – w Czytelni WBP (ul. Legionów 1), jak też drogą mailową (wadowickabp@op.pl). Wówczas należy pamiętać, aby w wiadomości e-mail uwzględnić numer karty bibliotecznej.

Po otrzymaniu kodu należy wejść na stronę www.legimi.pl/rajska, założyć konto użytkownika w systemie Legimi, a następnie zarejestrować kod. Po założeniu konta czytelnik może na dwóch niezależnych urządzeniach (tablet, laptop, smartphone, e-czytnik) zainstalować darmową aplikację Legimi niezbędną do czytania e-booków. I...  już gotowe!

Ważne!

Kody po aktywacji są ważne przez okres miesiąca, po upływie którego można pobrać kolejny kod. Oferta będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku!

Czytnik Kindle nie jest obsługiwany!

Zakup kodów dofinansowano w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje