piątek, 14 kwietnia 2023 09:18

Weekend pełen atrakcji. Powiat olkuski zapewnia mieszkańcom rozrywkę

Autor Julia Banaś
Weekend pełen atrakcji. Powiat olkuski zapewnia mieszkańcom rozrywkę

Od piątku do niedzieli (14.04-16.04 br.) mieszkańcy Wolbromia i Olkusza będą mieli okazję, żeby wyjść z domów i zostać uczestnikami nadchodzących wydarzeń. Dorośli podobnie jak najmłodsi znajdą dla siebie coś interesującego.

Zjazdy foodtrucków od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród społeczności. Od piątku smaczne i przygotowywane w szybim tempie posiłki będzie można zamówić w Wolbromiu na Placu Targowym. 10 wozów ekipy Gorilla Events będzie do dyspozycji głodnych mieszkańców od godziny 16:00 do 21:00, w sobotę i niedzielę od 12:00. Zlot foodtrucków charakteryzuje się dużym wyborem i możliwością posmakowania przeróżnych rodzajów dań. Podobnie będzie w Wolbromiu, gdzie mieszkańcy będą mogli spróbować wielu serwowanych z vanów słodkości, burgerów lub przekąsek.

W sobotę od godziny 18:00 będzie można wziąć udział w wernisażu wystawy Łukasza Dwornika pt. "Fotografia Osobista". Zdjęcia pojawią się w Galerii Fotografii Interferencje w Olkuszu. Prace artysty nie raz były wykorzystywane do promocji miasta i całego regionu. Nadchodząca wystawa jest jednak jego indywidualnym debiutem.

W niedzielę nieco starszych mieszkańców zachęcamy do zakupienia biletów na program pt. "Skandal" autorstwa kabaretu Czesuaf. Skecz odbędzie się w Domu Kultury w Wolbromiu i rozpocznie się o 20:00.

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje