środa, 14 kwietnia 2021 08:43

Wielki sukces Sebastiana Kasprzyka z Dobczyc. Wygrał hitowy program Polsatu [Wideo]

Autor Norbert Kwiatkowski
Wielki sukces Sebastiana Kasprzyka z Dobczyc. Wygrał hitowy program Polsatu [Wideo]

To się nazywa wielki sukces! Za nami emocjonujący finał III edycji hitowego show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Obtarcia aż do krwi, siniaki, wypompowane z energii mięśnie i poziom satysfakcji na poziomie 200% – taki jest bilans po przejściu przez Sebastiana Kasprzyka finałowych przeszkód w ostatnim  odcinku III edycji „Ninja Warrior Polska” i wywalczeniu tytułu  Last Man Standing.

– To  mój trzeci raz w programie. Jak to się mówi – „do trzech razy sztuka”. Udało mi się dojść najdalej, ale jest lekki niedosyt, że nie dotarłem do słynnej Góry Midoriyama. Ale jeszcze tu wrócę! – zapewnia  Sebastian Kasprzyk.

Występ ślusarza z Dobczyc dostarczył widzom wielu emocji. Problemy z biodrami podczas przechodzenia przez jedną z przeszkód, tzw. komin czy zwis na jednej ręce, ponieważ puścił chwyt, przez co Kasprzyk był blisko spotkania z wodą… przyprawiły wszystkich o przyspieszone bicie serca. Jednak determinacja, koncentracja do samego końca i solidne przygotowanie doprowadziły go najdalej na tle pozostałych zawodników.


Determinacji nie można odmówić także innym zawodnikom, którzy znaleźli się w finale „Ninja Warrior Polska”.  Mnóstwo emocji wzbudziło przejście Katarzyny Baranowskiej z Wrocławka – jedynej kobiety, która zakwalifikowała się do finału. Niestety przygoda Kasi z programem zakończyła się na pierwszym torze. Dużym zaskoczeniem  był także występ Roberta Bandosza, Last Man Standing z II edycji      show – zawodnik tym razem odpadł dość szybko, zaliczając kąpiel w basenie.

Info: Polsat

Foto: Maciej Piórko

Myślenice - najnowsze informacje