czwartek, 1 lutego 2024 09:46

Wiemy za ile wylicytowano kremówkę z ojcem Jakubem. Pokaźna kwota trafi na WOŚP

Autor Patryk Trzaska
Wiemy za ile wylicytowano kremówkę z ojcem Jakubem. Pokaźna kwota trafi na WOŚP

Popularność przyniosła mu rola ojca Jakuba w cieszącym się popularnością serialu „1670”. Michał Sikorski swoje zasięgi postanowił wykorzystać, aby pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Wiemy, za ile został wylicytowany spacer oraz kremówka z aktorem. Pieniądze trafią teraz na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Michał Sikorski, aktor znany z roli ojca Jakuba w cieszącym się popularnością serialu „1670” wystawił na licytację na rzecz 32. Finału WOŚP spacer w swoim towarzystwie oraz wadowicką kremówkę. – W ramach 32. Finału WOŚP wystawiam na licytację kremówkę i spacer po Wadowicach ze sobą – przekazał serialowy ojciec Jakub Adamczewski.

Akcja szybko zyskała na popularności, a aktora za inicjatywę chwalili zarówno mieszkańcy, jak i lokalni urzędnicy. – Wadowice mają już dwa najsłynniejsze ciacha! Jedno można zjeść w towarzystwie drugiego obecnie za 11 tysięcy złotych, a licytacja dopiero się zaczęła! Wszystko w szczytnym celu - dla WOŚP Wadowice. Mowa oczywiście o kremówce i... Michale Sikorskim, czyli Ojcu Jakubie z satyrycznej komedii, która jest jedną z lepszych polskich produkcji Netflixa "1670" – przekazał magistrat.

O sprawie pisaliśmy już tutaj:

Ojciec Jakub z „1670” zaprasza na kremówkę i spacer! Internauci oszaleli
Michał Sikorski gra dla 32. Finału WOŚP! Na licytację trafiły kremówka i spacer w towarzystwie aktora znanego z popularnego serialu platformy Netflix „1670”. Grający w cieszącym się popularnością serialu „1670” aktor Michał Sikorski zachęca do licytacji na rzecz 32. Finału WOŚP. Serialowy syn Jana …

Teraz oficjalnie wiemy, że licytacja okazała się ogromnym sukcesem, a spacer i wyjście na kremówkę z aktorem zostało finalnie wylicytowane za 35 101 zł! Teraz cała zebrana suma zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przypomnijmy, podczas tegorocznego finału WOŚP, wolontariusze zbierali pieniądze aby zakupić do polskich szpitali sprzęt leczący płuca po pandemii COVID-19. 25 stycznia o godzinie 23.30 zebrana w tym roku kwota wynosiła 175 426 813 zł.

Fot.: screen z aukcji, Silar/commons.wikimedia.org

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka