poniedziałek, 3 lutego 2020 14:13

Wpadł po raz kolejny! Znów z amfetaminą i marihuaną

Autor Katarzyna Domagała
Wpadł po raz kolejny! Znów z amfetaminą i marihuaną

Zeszłotygodniowe działania krakowskich policjantów w jednej z podkrakowskich miejscowości zakończyły się zatrzymaniem mężczyzny, który posiadał znaczną ilość substancji psychotropowej. To już kolejny jego konflikt z prawem.

Niespełna trzy miesiące temu, mężczyzna był zatrzymany za posiadanie narkotyków, jednak tym razem trafił do aresztu. Pod koniec zeszłego tygodnia policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykowa Komendy Miejskiej Policji w Krakowie udali się do jednej z miejscowości położonej nieopodal Krakowa, gdzie według zgromadzonych informacji przebywać miał mężczyzna, który w miejscu zamieszkania przechowywał niedozwolone substancje. Podczas przeszukania domu 30-latka policjanci znaleźli  ponad 40 gramów amfetaminy. Mężczyzna przyznał, że narkotyki stanowią jego własność. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

To nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Na początku listopada zeszłego roku ci sami policjanci zatrzymali go za posiadanie blisko 80 gramów amfetaminy oraz ponad 7 gramów marihuany. Wtedy za swój czyn miał odpowiadać przed sądem z „wolnej stopy”. W związku z tym, że 30-latek po raz kolejny dopuścił się przestępstwa, sąd postanowił zastosować wobec niego 3-miesięczny areszt. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Info, foto: KWP Kraków

Kraków

Kraków - najnowsze informacje