poniedziałek, 24 czerwca 2024 07:00

Wreszcie wakacje! Spytaliśmy uczniów II LO jak zamierzają je spędzić

Autor Mateusz Łysik
Wreszcie wakacje! Spytaliśmy uczniów II LO jak zamierzają je spędzić

Zakończenie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment dla uczniów. W Krakowie, przed II Liceum Ogólnokształcącym, przeprowadziliśmy sondę, aby dowiedzieć się, jak uczniowie oceniają miniony rok oraz jakie mają plany na wakacje.

Ulga i radość z wakacji

Większość uczniów z entuzjazmem wypowiadała się na temat zakończenia roku szkolnego. "Czy jestem zadowolony, że rok szkolny się skończył? Myślę, że tak. W końcu będzie można się pobawić, trochę wyluzować, pobyć na Zakrzówku z kolegami," - powiedział jeden z uczniów. Radość z nadchodzących wakacji była wyraźnie widoczna w ich głosach. "Czekam na wakacje aż będziemy się mogli super bawić i odpoczniemy od szkoły" - dodała uczennica.

Niektórzy uczniowie podkreślali, że mimo trudności, ten rok szkolny przyniósł wiele wartościowych doświadczeń. "Rok szkolny był męczący, ale przynajmniej trzeba było walczyć z różnymi wyzwaniami. Jestem zadowolona, gdyż będzie czas na wyluzowanie i robienie tego, co się chce" - podkreśliła jedna z uczennic.

Inni uczniowie byli dumni ze swoich osiągnięć, choć nie wszystkim udało się zdobyć wymarzone świadectwo z paskiem. "Skończyłem rok sukcesem, mam dobre świadectwo i oceny, zdobyłem dużo wiedzy w tym roku." - powiedział jeden z pierwszoklasistów. Inny uczeń dodaje: "Mogło być lepiej, średnia 4.73, zabrakło niewiele do paska, ale jestem zadowolony i mam nadzieję, że w przyszłym roku pójdzie mi lepiej."

Wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekują na nadchodzące wakacje, które planują spędzić na relaksie i zabawie z przyjaciółmi. "Planuję wyjazd nad morze z rodziną. Chcę odpocząć i naładować baterie przed kolejnym rokiem szkolnym." - mówiła jedna z uczennic.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka