niedziela, 2 stycznia 2022 14:01

Ząb: "Gwałtownie skręciła na pobocze". Auto dachowało. W środku były małe dzieci

Autor Głos 24
Ząb: "Gwałtownie skręciła na pobocze". Auto dachowało. W środku były małe dzieci

Do zdarzenia doszło w niedzielę (2 stycznia) w Zębie. Auto, którym podróżowały cztery osoby dachowało. Nikomu nic się nie stało.

W niedzielę (2 stycznia) w godzinach południowych doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia w miejscowości Ząb (gmina Poronin). Kobieta kierująca samochodem gwałtownie skręciła na pobocze, doprowadzając do przewrócenia się samochodu na bok. W pojeździe podróżowały cztery osoby w tym dwoje malutkich dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ponieważ dorośli mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci podróżowały w fotelikach.

Policjanci na miejscu ustalają przyczyny tego zdarzenia drogowego. Kierująca z powiatu tatrzańskiego była trzeźwa. Możliwe, że do jej reakcji przyczynił się inny pojazd, który miał zajechać jej drogę ale właśnie to będzie przedmiotem dalszych czynności i ustaleń policjantów zakopiańskiej drogówki.

– Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza, że rozpoczęły się powroty z sylwestra i nawet najmniejsze boczne drogi w naszym powiecie są zatłoczone

– piszą policjanci.

Inf. i foto: KPP Zakopane

Podhale

Podhale - najnowsze informacje