poniedziałek, 21 sierpnia 2023 09:20

Zaginął w trakcie podróży do Włoch. 24-letni Kajetan poszukiwany

Autor Małgorzata Gietner
Zaginął w trakcie podróży do Włoch. 24-letni Kajetan poszukiwany

Zaginął Kajetan Stanoch, 24-letni mężczyzna, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w niepewności. Podczas podróży do Wenecji stracił kontakt z bliskimi. Apel o pomoc rozbrzmiewa w mediach społecznościowych, a śledczy proszą o wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego mężczyzny.

Ostatni ślad widziany w Austrii

18 sierpnia 2023 r. około godziny 13:00 24-letni Kajetan odbył ostatnią rozmowę telefoniczną ze swoim ojcem. Od tego czasu rodzina i bliscy nie posiadają z nim kontaktu. Z ustaleń wynika, że przebywał niedaleko granicy włosko-austriackiej. Podróżował samochodem marki Opel Astra w wersji kombi z 1999 roku, o numerze rejestracyjnym RDE 78604. Ostatnie dane telefoniczne wskazują, że jego telefon był zalogowany w miejscowości Sarstein w Austrii.

Uwaga pilne‼️ #austria #italia Zaginął Kajetan Stanoch Mężczyzna jest w podróży do Wloch. W piątek ( 18.08) około...

Opublikowany przez Missing Zaginieni Niedziela, 20 sierpnia 2023

Wzrost, sylwetka i znaki szczególne

Mężczyzna jest wysoki, mierzący 185 cm, o szczupłej sylwetce. Jego włosy są krótkie, w odcieniu ciemnego blondu. Jeden z najważniejszych znaków szczególnych to brązowa plamka na prawym przedramieniu.

Nagroda za informacje

W poszukiwania zaangażowana jest policja. Apel o zaginięciu przekazała organizacja charytatywna Zaginieni przed laty oraz Missing Zaginieni. Z podanych informacji wynika, że za przekazanie informacji na temat miejsca pobytu Kajetana przewidziana jest nagroda. Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dębicy pod numerem telefonu 47 822 83 10.

Nadzieja na odnalezienie Kajetana Stanocha jest ogromna. Wspólna mobilizacja społeczności, udostępnianie informacji i wspieranie rodziny mogą przyczynić się do wyjaśnienia tej tajemniczej zagadki i przywrócenia spokoju jego bliskim.

👤#Zaginął Kajetan Stanoch, lat 24 ‼️ #Austria #Włochy #Wenecja Pan Kajetan wybrał się w podróż do Włoch. Ostatni...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Niedziela, 20 sierpnia 2023

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka