wtorek, 11 czerwca 2024 06:59

Zaginęła 26-latka. Nie zna języka polskiego. Policja prosi o pomoc

Autor Mirosław Haładyj
Zaginęła 26-latka. Nie zna języka polskiego. Policja prosi o pomoc

9 czerwca zaginęła 26-letnia obywatelka Węgier. Kobieta wysiadła z autokaru na trasie Kielce-Kraków, pozostawiając swoje bagaże. Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat Węgierki.

W niedzielę (9 czerwca) Darja Mochliak jechała przez Polskę autokarem z Rosji do Węgier. 26-latka wysiadła po drodze w bliżej nieustalonej miejscowości na trasie Kielce – Kraków. Kobieta pozostawiła w pojeździe swoje bagaże. Nikt nie wie, dokąd się udała. 26-latka nie zna języka polskiego.

Darja ma ok. 180 cm wzrostu i waży ok. 70 kg. Jej sylwetka jest krępa, a włosy proste, długie do ramion, w kolorze ciemnobrązowym. Kobieta ma niebieskie oczy. Znakami szczególnymi są przebarwienia skóry na prawej stronie brzucha oraz deformacja płytek paznokci na kciukach.

W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w czarne długie spodnie, czarną kamizelkę, obuwie sportowe marki New Balance w kolorze granatowym. Posiadała przy sobie czarną torebkę.

-Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-915 lub pod numer alarmowy 112 - apeluje policja.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka