czwartek, 7 września 2023 06:52

Żałoba w policji. Po długiej chorobie zmarła niezwykle ceniona policjantka

Autor Norbert Kwiatkowski
Żałoba w policji. Po długiej chorobie zmarła niezwykle ceniona policjantka

Po długiej i niezwykle wyczerpującej chorobie zmarła aspirant Katarzyna Nowakowska. Kobieta od 2005 roku służyła w policji i pomimo wielu przeciwności losu jakie na nią spadły, zawsze mogła być wzorem do naśladowania.

"Kasia, zawsze uśmiechnięta, pomocna, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi funkcjonariuszami. Zawsze życzliwa, nigdy nie przeszła obojętnie obok życiowych problemów innych. Niestety, w ostatnim czasie przyszło jej stoczyć walkę z ciężką chorobą, w wyniku, której trafiła do szpitala. Niestety, wczoraj dotarła do nas smutna informacja, że Kasia przegrała walkę z „przeciwnikiem” z jakim musiała się zmierzyć. Kielecka Policja straciła bardzo dobrą funkcjonariuszkę nie tylko z doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim serdeczną i życzliwą Koleżankę, na którą zawsze można było liczyć" - napisano we wzruszającym pożegnalnym komunikacie.

Katarzyna Nowakowska służbę w Policji rozpoczęła w 2005 roku w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Kielcach, a od 2011 kontynuowała ją  w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach.

Foto: policja.pl/zdjęcie poglądowe

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka