czwartek, 2 listopada 2023 15:02

Zignorowała sygnały i utknęła pomiędzy rogatkami. Chwilę później nadjechał pociąg

Autor Patryk Trzaska
Zignorowała sygnały i utknęła pomiędzy rogatkami. Chwilę później nadjechał pociąg

Wjechała na przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Sączu, mimo że sygnalizator nadawał już sygnał czerwony i utknęła pomiędzy rogatkami. Niezachowanie szczególnej ostrożności kobieta przypłaciła wysokim mandatem i punktami karnymi.

We wtorek (24 października) około godziny 19:30 sądeccy policjanci             otrzymali zgłoszenie, że na przejazd kolejowo-drogowy przy ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Sączu wyjechał samochód osobowy marki BMW, pomimo tego, że sygnalizator nadawał już sygnał świetlne i dźwiękowe.

Po chwili zapory się zamknęły, a pojazd utknął na przejeździe. Zanim jednak nadjechał pociąg, kierującej udało się ustawić pojazd pomiędzy rogatkami a             torowiskiem w miejscu bezkolizyjnym, mimo to maszynista zatrzymał towarowy skład, który prowadził.

Za zignorowanie przepisów i wjechanie na przejazd mimo tego, że opuszczały się już zapory, policjanci nałożyli na 39-letnią mieszkankę powiatu brzeskiego mandat w wysokości 2 tysięcy złotych, a na jej konto trafiło 15 punktów karnych.

Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał, jednak policjanci apelują, aby wjeżdżając na przejazd kolejowo-drogowy, zachować szczególną ostrożność.

inf./fot. KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka