czwartek, 7 września 2023 15:35

AAA Auto zaprosiło do nowej siedziby w Krakowie. Na czym polega tajemnica sukcesu tej firmy?

Autor Artykuł sponsorowany
AAA Auto zaprosiło do nowej siedziby w Krakowie. Na czym polega tajemnica sukcesu tej firmy?

W środę, 6 września, sieć salonów samochodowych AAA AUTO otworzyła w Krakowie nowe centrum samochodowe przy ulicy Pasternik 69.  To ogromny krok naprzód w ofercie motoryzacyjnej dla mieszkańców Krakowa i okolic. W najnowocześniejszym w Polsce salonie do dyspozycji klientów jest blisko 600 aut, dostępnych od ręki.

Ceremonię otwarcia salonu na krakowskich Bronowicach poprowadziła najbardziej znana motoryzacyjna rodzina, czyli Joanna i Włodzimierz Zientarscy. Włodzimierza Zientarskiego, eksperta jeśli chodzi o samochody, zapytaliśmy, czy warto kupować auta z drugiej ręki, a o nowym salonie opowiedział Paweł Molasy, Country Business Manager AAA Auto Polska.  

- Staraliśmy się, aby zrealizować cel naszego założyciela, aby wydobyć handel samochodami używanymi z szarej strefy - aby były sprzedawane samochody sprawdzone, aby klient był zadowolony dobrze wykonanej z usługi i była mu oferowana taka jakość, jakby kupował nowy samochód -  powiedziała Karolína Topolová, Dyrektor Generalna i Prezes Zarządu Aures Holding, do którego należy sieć salonów AAA Auto. Warto dodać, że od pełni tę funkcję od ponad 10 lat i jest pierwszą kobietą w Europie, która stanęła na czele wielkiej firmy motoryzacyjnej, zostając dyrektorem generalnym największego dealera samochodów używanych w Europie Środkowej.  

Gratka dla fanów motoryzacji

W dniu otwarcia dla klientów i gości wydarzenia przygotowano mnóstwem motoryzacyjnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Moto Park Kraków przygotował strefę bezpieczeństwa z symulatorem dachowania, wybuchu poduszki powietrznej oraz zderzenia, a instruktorzy przypominali o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa za kierownicą i jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Dla najmłodszych uczestników czekał samochodowy symulator VR, w którym mogli poczuć się jak kierowcy samochodów wyścigowych. Nie zabrakło też konkursów. Nagrodę w postaci weekendowego pobytu dla trzech osób w czterogwiazdkowym hotelu i termach Bania w Białce Tatrzańskiej można było zdobyć mierząc się w wymianie na czas koła na czas w legendarnym Fiacie 126P, czyli popularnym "Maluchu".

Nie zabrakło też motoryzacyjnych nowinek. Dla fanów elektryków była możliwość przetestowania elektrycznego samochodu Tesla model 3. Warto dodać, że krakowski oddział AAA AUTO stawia właśnie na rozwój sprzedaży aut elektrycznych i swoją ofertą chce przybliżyć dostępność tych aut.

600 samochodów do wyboru

Nowe  centrum samochodowe AAA AUTO w Krakowie zajmuje powierzchnię 15 900 m2 i oferuje blisko 600 samochodów do wyboru. To pięciokrotnie więcej niż w poprzedniej lokalizacji. Klienci mogą liczyć tu nie tylko na sprawdzone auta, ale również skorzystać z pełnej obsługi sprzedaży i finansowania zakupu. Dzięki aplikacji, z którą stworzyła firma, może ona skutecznie pozyskiwać najbardziej poszukiwane obecnie samochody. Wybór jest więc olbrzymi.

AURES Holdings kontynuuje tym samym plan ekspansji. Łącznie grupa AURES Holdings, operator sieci AAA AUTO, posiada w Polsce 12 oddziałów oraz ponad sześćdziesiąt przedstawicielstw lub centrów serwisowych we wszystkich pięciu krajach, w których prowadzi działalność. Oferuje łącznie 12 000 samochodów na terenie poszczególnych krajów. Od 2018 roku sprzedała w Polsce już ponad 105 000 samochodów.

Artykuł sponsorowany

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje

Rozrywka