piątek, 10 lipca 2020 21:55

Analitycy BETFAN: w Małopolsce Duda z wynikiem 60% w II turze

Autor Marzena Gitler
Analitycy BETFAN: w Małopolsce Duda z wynikiem 60% w II turze

Andrzej Duda wygra wyścig o fotel prezydencki z niewielką przewagą nad Rafałem Trzaskowskim. Urzędujący prezydent otrzyma bowiem 51% głosów, podczas gdy kandydat Koalicji Obywatelskiej otrze się o wygraną zbierając 49% głosów - wynika z prognoz analityków BETFAN. Frekwencja wyborcza w drugiej turze wyniesie co najmniej 64,5%.

Czy Andrzej Duda wygra dzięki Małopolsce? Zdaniem analityków BRTFAN województwo małopolskie znacząco przyczyni się do wygranej urzędującego prezydenta – otrzyma on tutaj aż 60% głosów przy frekwencji na poziomie 67%. W samym Krakowie Andrzej Duda przegra jednak z Rafałem Trzaskowskim, który zdobędzie tu 58,5% głosów.

Co ciekawe, według analiz BETFAN, jednego z największych legalnych polskich bukmacherów, Andrzej Duda będzie miał przewagę nad Rafałem Trzaskowskim w zaledwie 5 województwach obok małopolskiego: podkarpackim, gdzie zdobędzie najwyższy wynik 70,5%, lubelskim z 66%, świętokrzyskim z 64,5%, podlaskim z 60,5% oraz w łódzkim z 54,5%.  Mimo to zdoła w ostatecznym rozrachunku pokonać urzędującego prezydenta stolicy. Rafał Trzaskowski wygra wybory w Pomorskiem z wynikiem 61,5%, Lubuskiem z 60%, Zachodniopomorskiem z 59%, Wielkopolskiem z 56%, Dolnośląskiem z 55%, Opolskiem z 54,5%, Kujawsko-Pomorskiem z 53,5% oraz Warmińsko-Mazurskiem z 52,5%. Według analityków BETFAN najmniejszą przewagę Rafał Trzaskowski uzyska w województwach mazowieckim i śląskim - po 51,5%. Na swojego prezydenta zagłosują jednak w większości mieszkańcy Warszawy – zdobędzie on w stolicy poparcie na poziomie 67,5%.

Na Trzaskowskiego postawią też mieszkańcy kolejnych pięciu największych miast w Polsce. Zwycięży on, obok Krakowa, także w Łodzi z wynikiem 63%, Wrocławiu z 65%, Poznaniu z 69,5% oraz Gdańsku z 68%. Nie wystarczy to jednak, by objąć urząd Prezydenta RP.

Na bazie przygotowywanych analiz BEFTAN wystawia oferty dla graczy. Ponieważ wciąż nie jest przesądzone, który z kandydatów wygra ostatecznie wyścig o fotel prezydencki, można zdobyć niemałe pieniądze w przypadku trafnego wytypowania każdego z nich. Za 100 zł postawione na Andrzeja Dudę, w przypadku jego wygranej, BETFAN wypłaci 127,60 zł, zaś obstawiający zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego mogą otrzymać 242 zł, jeśli potwierdzi się taki wynik. Osoby, które zdecydują się obstawić poziom frekwencji powyżej 65%, mogą zyskać 164,56 zł za każde postawione 100 zł, o ile Polacy pójdą do najbliższych wyborów w co najmniej takiej liczbie.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów.

BETFAN to legalny, polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna.

Materiał prasowy, foto: pixabay.com

Małopolska - najnowsze informacje