czwartek, 23 maja 2024 11:32

Artur Kozioł z ważnym apelem do wyborców. "Dzisiaj najważniejsze jest bezpieczeństwo mieszkańców"

Autor Głos 24
Artur Kozioł z ważnym apelem do wyborców. "Dzisiaj najważniejsze jest bezpieczeństwo mieszkańców"

Były burmistrz Wieliczki i obecny przewodniczący Rady Miasta w Wieliczce, Artur Kozioł zachęca do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Polityk w specjalnym spocie mówi o filarach swojej kampanii.

Już w czerwcu pójdziemy ponownie do urn, tym razem wybrać swoich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. W Polsce zostanie wybieranych 53 posłów.

Zgodnie z kalendarzem wyborczym, do 22 kwietnia 2024 r. partie miały czas na zawiadomienie Państwowej Komisji Wyborczej o utworzeniu komitetów wyborczych. Samo głosowanie odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca.

O mandat europosła zamierza ubiegać się były burmistrz Wieliczki i obecny przewodniczący Rady Miasta w Wieliczce, Artur Kozioł. W specjalnym spocie polityk mówi o filarach swojej kampanii do PE. – W minionych latach zrealizowałem wiele projektów z Unii Europejskiej, ale dzisiaj najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych mieszkańców i całej Polski. Bardzo proszę, oddajcie na mnie swój głos w nadchodzących wyborach do Unii Europejskiej, abym mógł was reprezentować – przekonuje polityk.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się  w niedzielę, 9 czerwca.

Artykuł sponsorowany

Foto: Mateusz Łysik/Głos24

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka