czwartek, 5 maja 2022 10:11

Atrakcyjna oferta zajęć GCKiB w Iwanowicach

Autor Norbert Kwiatkowski
Atrakcyjna oferta zajęć GCKiB w Iwanowicach

Zapraszamy mieszkańców Gminy Iwanowice do korzystania z różnorodnych zajęć edukacyjno-sportowych, które znajdują się w ofercie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach.

Dla osób dorosłych proponujemy ofertę zajęć rozwijających umiejętności taneczno-ruchowe: Zumba Kids, Gold i Fitness, warsztaty Jogi z elementami stretchingu. Udział w tych zajęciach wpłynie pozytywnie na kształtowanie sylwetki, koordynację ruchową, odpowiednie rozciągnięcie ciała i wzmocnienie mięśni. Towarzysząca zajęciom energetyczna i motywująca muzyka tworzy atmosferę świetnej zabawy oraz zapewnia relaks dla ciała i umysłu.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy ofertę zajęć taneczno - ruchowych, muzycznych, plastyczno-technicznych, programistycznych oraz logicznego myślenia. Zapraszamy miedzy innymi na balet oraz naukę śpiewu i gry na keyboardzie. Cykliczne warsztaty dla dzieci rozwijające kreatywność, zdolności manualne, promujące folklor oraz sztukę ludową. Zajęcia uczące gry w szachy, które rozwijają logiczne i abstrakcyjne myślenie, wyobraźnię oraz ćwiczą pamięć. Zajęcia z robotyki i programowania, które pozwalają zrozumieć jak działają urządzenia elektroniczne i jak twórczo wykorzystywać technologię m.in. do tworzenia własnych aplikacji.

GCKiB prowadzi również Dyskusyjny Klub Książki, w ramach którego wspólnie czytamy, dyskutujemy wymieniamy doświadczenia i spostrzeżenia na temat przeczytanych książek.

Szczegółowa oferta działań Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach dostępna jest na stronie internetowej  https://gckib.iwanowice.pl

Małopolska - najnowsze informacje