środa, 19 lipca 2023 05:00

Awaryjna naprawa torowiska. Zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych

Autor Katarzyna Jamróz
Awaryjna naprawa torowiska. Zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych

W dniach 20–21 lipca, w związku z awaryjną naprawą torowiska, zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku od Korony do ul. Limanowskiego w Krakowie. Z tego powodu będą zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych.

Bilety okresowe wykupione na linie kursujące po trasach czasowo zmienionych zachowują ważność na trasach stałych i zmienionych.

  • Linia 6 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Mały Płaszów P+R – estakada nad dworcem Kraków Płaszów – Wielicka – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna do Poczty Głównej, a następnie po aktualnej trasie do pętli Cichy Kącik z obecną częstotliwością.
  • Linia 13 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Nowy Bieżanów P+R – Teligi – Wielicka – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna – Dietla – Stradomska i dalej po aktualnej trasie do pętli Bronowice z obecną częstotliwością.
  • Linia 77 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Czerwone Maki P+R – Bobrzyńskiego – Grota-Roweckiego – Wadowicka – Kalwaryjska – Krakowska – Dietla – Starowiślna i dalej po aktualnej trasie do pętli Bronowice z obecną częstotliwością.

Inf. UM Kraków
Fot. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka