wtorek, 14 czerwca 2022 08:00

Berneńczyki znowu opanują miasto! Psia parada przejdzie ulicami Tarnowa

Autor Katarzyna Jamróz
Berneńczyki znowu opanują miasto! Psia parada przejdzie ulicami Tarnowa

W dniach od 16 do 18 czerwca odbędzie się IX Tarnowski Zjazd Berneńczyków "Tarnów w Tricolorze". Do Tarnowa zjadą berneńskie psy pasterskie oraz ich właściciele z niemal całej Polski.

W czwartek (16 czerwca) właściciele tricolorowych psów wraz ze swoimi pupilami odwiedzą skansen w Kolbuszowej. W piątek (17 czerwca) zaplanowano główną część imprezy - uczestnicy utworzą barwny korowód, aby podążyć ulicami Tarnowa w stronę Rynku. Parada wyruszy spod boiska MKS Tarnovia przy ul. Bandrowskiego o godz. 16:00. Na Rynku zaplanowane są dodatkowe atrakcje: pokaz dziewcząt ze szkoły tańca Cheerleaders Academy All Stars oraz mini koncert Zuzanny Wróbel. Następnie uczestnicy udadzą się na wieczorek zapoznawczy do restauracji "U Młynarzy".

W sobotę (18 czerwca) odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu w "Dzikim Borze" w Wał-Rudzie, pokaz nosework i posłuszeństwa oraz "Bernusiowy tor przeszkód". Niezbędne informacje można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/821109701902772/

Fot.: Zbigniew Golec

Czytaj również:

Tarnów. Mają masę zalet i jedną, jedyną wadę
Miłośnicy psów wiedzą, że relacja z ich czworonogiem jest na wagę złota. W końcu nie bez powodu mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Barbara i Kinga Truty coś o tym wiedzą.

Tarnów - najnowsze informacje