poniedziałek, 13 marca 2023 12:25

Bezpieczeństwo w domu dzięki drzwiom i bramom garażowym Gerda

Autor Artykuł sponsorowany
Bezpieczeństwo w domu dzięki drzwiom i bramom garażowym Gerda

Nie da się zaprzeczyć, że jedną z najważniejszych kwestii, o którą każdy z nas chce zadbać w swoim domu, jest bezpieczeństwo. Skuteczna ochrona przed intruzami, ale też chłodem, upałem bądź hałasem pozostaje niezwykle istotna i zależy najczęściej od odpowiedniego doboru stolarki otworowej, choćby w postaci drzwi wejściowych oraz bramy garażowej. Odpowiednim wyjściem zawsze jest więc postawienie na produkty renomowanej marki, wśród których prym bez wątpienia wiedzie Gerda. Ten polski producent od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów, gwarantując bezpieczeństwo w domach i mieszkaniach.

Solidne drzwi antywłamaniowe jako podstawa bezpieczeństwa

Chociaż może się wydawać, że ochronę przed włamaniem powinny zapewniać przede wszystkim okna, to do największej liczby wtargnięć do domów dochodzi poprzez sforsowanie drzwi wejściowych. Marka Gerda przygotowała więc ofertę solidnych skrzydeł antywłamaniowych, które skutecznie zabezpieczają mienie, a także dobro domowników. Wśród stosowanych przez producenta rozwiązań wymienić można choćby hartowane stalowe pręty ukryte w konstrukcji drzwi, atestowane wkładki, kombinację zamków – głównego, dodatkowego i pomocniczych – jak również stałe bolce przeciwwyważeniowe oraz antywłamaniowy rygiel pionowy. Zależnie od modelu skrzydła mogą też dysponować kratownicą z pogrubionych ceowników stalowych i prętów hartowanych w korpusie albo wkładką z kluczem rurkowym o ponad 4 miliardach kombinacji.

Ochrona przed intruzami oraz awariami – bramy Gerda

Bezpieczeństwo w domu zależy również od solidności bramy garażowej, przez którą intruz mógłby nie tylko włamać się do samochodu, ale też łatwo dostać się do mieszkania. Gerda pamięta także o tej kwestii, wyposażając swoje produkty w szereg udogodnień wznoszących je na najwyższy poziom ochrony. Bramy mają m.in. wzmocnione 4 warstwami metalu miejsca montażu śrub samogwintujących, regulowane wsporniki rolek umożliwiające szczelne dosunięcie płaszcza do ściany czy charakterystyczne, grube panele gwarantujące znakomitą trwałość.

Bramy Gerda cechują się jednak nie tylko bezpieczeństwem w postaci ochrony przed intruzami, ale też łatwej, bezproblemowej obsługi dla domowników. Osiągają to np. poprzez wykorzystanie konstrukcji chroniącej przed przytrzaśnięciem palców albo skaleczeniem czy sprężyn naciągowych ze sprzęgłem zapadkowym zapobiegającym niekontrolowanemu opadnięciu płaszcza w razie awarii.

Sprawdzony producent, zaufany dystrybutor

Gerda to marka kojarząca się przede wszystkim z doskonałą jakością produktów gwarantującą bezpieczeństwo, a zarazem komfort termiczny i akustyczny. Warto zdecydować się więc na drzwi wejściowe lub bramy garażowe tego producenta, dostarczane przez równie zaufanego dystrybutora, takiego jak firma YAREM z Krakowa. Tamtejsi specjaliści zajmą się nie tylko doradztwem oraz sprzedażą stolarki otworowej marki Gerda, ale też profesjonalnym montażem na zlecenie osób prywatnych albo przedsiębiorstw.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka