środa, 27 stycznia 2021 07:07

Bocheńska poradnia stworzyła Niecodziennik - Poradnik na czas pandemii

Autor Mirosław Haładyj
Bocheńska poradnia stworzyła Niecodziennik - Poradnik na czas pandemii

Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące pielęgnowania zdrowia psychicznego, które mogą okazać się pomocne i przydatne.

Sytuacja epidemiologiczna dotyka wszystkich. Aby w tym pomóc specjaliści z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bochni przygotowali specjalny poradnik, który ułatwi nam funkcjonowanie. Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące pielęgnowania zdrowia psychicznego, które mogą okazać się pomocne i przydatne.

Pandemia koronawirusa to dla czas niecodzienny, będący wielkim wstrząsem dla ludzi. To długotrwały okres niepewności, który odbija się na naszym zdrowiu psychicznym. Sytuacja ta wymaga podjęcia wyjątkowych kroków, wsparcia, współpracy i kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego zdecydowaliśmy się wydać poradnik

– mówi Starosta Bocheński Adam Korta.

Autorami Poradnika są psychologowie z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bochni. Z publikacji dowiemy się jak reagować na stres i stany depresyjne, gdzie otrzymać darmowe wsparcie psychologiczne czy też w jaki pomagać dzieciom.

Poradnik został wydrukowany w formie broszury, która trafi do szkół oraz jednostek pomagających osobom w trudnej sytuacji. Pod poniższym linkiem  , znajduje się poradnik do pobrania w formie pdf.

koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Starostwo Powiatowe w Bochni
Fot.: Photo by engin akyurt on Unsplash

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje