wtorek, 6 lipca 2021 14:09

Bochnia: Za 100 zł w Szpitalu Powiatowym wykonasz badanie antygenowe przeciwko Covid-19

Autor Mirosław Haładyj
Bochnia: Za 100 zł w Szpitalu Powiatowym wykonasz badanie antygenowe przeciwko Covid-19

Wybierasz się na wakacje i pilnie potrzebujesz zrobić test antygenowy na obecność COVID-19? Od 5 lipca (poniedziałek) takie badanie można już wykonać w Szpitalu Powiatowym w Bochni przez wszystkie dni tygodnia, bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Co więcej wykonanie testu z pisemnym potwierdzeniem wyniku (w języku polskim lub angielskim) kosztuje tylko 100 zł.

Badanie można wykonać w punkcie pobrań obok SOR w Bochni. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, w soboty, niedziele i święta pomiędzy godz. 8.00 i 12.00.

– Zainteresowani testem muszą zgłosić się w punkcie pobrań, tam pobierany jest od nich wymaz, następnie są kierowani do kasy SOR, gdzie pobierana jest opłata się za badanie. Pisemny wynik jest do odebrania w okienku obok punku wymazowego, w tym samym dniu, w którym zostało wykonane badanie

– wyjaśnia Wioletta Karteczka-Szostak, kierownik działu organizacji i nadzoru Szpitala Powiatowego w Bochni.

Jednocześnie, nadal wykonywane badania w Pracowni Mikrobiologii Szpitala Powiatowego w Bochni przy ul. Konstytucji 3 maja w Bochni. W tym przypadku konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 14 61 00 137. Badania są wykonywane od pon. do piątku w godz. 8.00-10.00.

koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Szpital Powiatowy w Bochni

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje