wtorek, 20 października 2020 19:40

Brzesko: Koronawirus w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Koronawirus w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego

O wykryciu koronawirusa poinformowano za pośrednictwem strony internetowej.

Starosta Brzeski Andrzej Potępa oraz Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha poinformowali o tymczasowym zawieszeniu bezpośredniej obsługi klienta w związku z wykryciem ogniska zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku.

Poniżej pełna treść komunikatu:

W związku z potwierdzonym ogniskiem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku ww. instytucje zawieszają bezpośrednią obsługę klienta od 21.10.2020 do odwołania. Bezpośrednia obsługa interesantów zostanie przywrócona w możliwie najszybszym terminie. Wszelkie sprawy urzędowe prosimy załatwiać telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem platformy ePUAP. Dane teleadresowe poszczególnych wydziałów są dostępne na oficjalnych stronach internetowych instytucji:  www.brzesko.pl
 www.powiatbrzeski.pl
 www.geodezja.powiatbrzeski.pl
Ponadto do Państwa dyspozycji przed wejściem głównym do urzędu znajduje się skrzynka podawcza na wnioski oraz inne składane dokumenty. W tej trudnej i wyjątkowej sytuacji liczymy na Państwa zrozumienie. W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.
koronawirus najnowsze informacje

Inf.: UM Brzesko
Fot.: Photo by Dimitri Karastelev on Unsplash

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje