środa, 2 czerwca 2021 06:56

Brzesko: Punkt Szczepień Powszechnych przyjmie 600 osób dziennie. Kogo zaszczepi poza kolejką?

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Punkt Szczepień Powszechnych przyjmie 600 osób dziennie. Kogo zaszczepi poza kolejką?

1 czerwca ruszył Punkt Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku.

Szczepienia odbywać się będą 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00, wg wcześniej ustalonych terminów szczepień.

Wydajność Punkt Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku została przygotowana na poziomie 600 dawek dziennie. Ilość wykonywanych dziennie szczepień uzależniona będzie od dostaw szczepionek oraz liczby chętnych, rejestrujących się na szczepienie.

Na szczepienie rejestrować może się:

  • każda osoba pełnoletnia oraz
  • osoba niepełnoletnia między 18 a 16 rokiem życia.

Dodatkowo bez konieczności wcześniejszej rejestracji szczepione mogą być osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz ich opiekunowie.

Rejestracja na szczepienie możliwa jest za pomocą ogólnokrajowych środków – przez sms, infolinię oraz e-rejestrację, jak również bezpośrednio w punkcie, dzwoniąc pod podane na stronie szpitala numery telefonu. Dla wygody pacjentów,  szpital uruchomił także dodatkowy numer wyłącznie do odwoływania wizyt oraz zmiany terminu szczepienia.

– Dostępne są wolne terminy na miesiąc czerwiec 2021 roku. Zachęcamy do rejestracji!

– piszą pracownicy szpitala.

Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji na szczepienia przeciw Covid-19  oraz organizacji pracy Punktu Szczepień Powszechnych dostępne są na stronie szpitala.

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje