czwartek, 13 sierpnia 2020 14:19

Burmistrz Brzeska z rodziną w kwarantannie! Miał kontakt z osobą zakażoną

Autor Mirosław Haładyj
Burmistrz Brzeska z rodziną w kwarantannie! Miał kontakt z osobą zakażoną

Obowiązki burmistrza przejął jego zastępca, Grzegorz Brach, który w obecnej sytuacji był zmuszony przerwać urlop.

O kwarantannie burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha poinformował wczoraj (12 sierpnia) za pośrednictwem swojego facebookowego profilu.

Szanowni Państwo,
niniejszym informuję, że podczas wczorajszej wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w trakcie podpisywania ważnej dla Mieszkańców umowy na dofinansowanie termomodernizacji Publicznego Przedszkola nr 10 w Brzesku, miałem kontakt z osobą zakażoną na covid 19.
Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego ja oraz moja rodzina, od godzin wieczornych dnia dzisiejszego (tj. środa 12 sierpnia) zostaliśmy objęci kwarantanną. Ciągłość pracy Urzędu Miejskiego oraz podległych jednostek pozostaje niezakłócona. Obowiązki przejmuje mój zastępca dr Grzegorz Brach, który z uwagi na zaistniałą sytuację od jutra (tj. czwartek 13 sierpnia) przerywa urlop na którym przebywał od dwóch tygodni i nie miał ze mną kontaktu. W sprawach ważnych pozostaję do Państwa dyspozycji poprzez kontakt mailowy i telefoniczny. Dla Wszystkich przekazuję życzenia zdrowia i przypominam o potrzebie zachowywania stosownych środków ostrożności.
Z wyrazami szacunku,
Tomasz Latocha - Burmistrz Brzeska

Szanowni Państwo, niniejszym informuję, że podczas wczorajszej wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa...

Posted by Tomasz Jan Latocha on Wednesday, August 12, 2020
koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Facebook/ Tomasz Jan Latocha

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje