piątek, 10 lutego 2023 15:03

Burmistrz Artur Kozioł współautorem monografii, będącej efektem Międzynarodowej Konferencji w Wieliczce

Autor Marzena Gitler
Burmistrz Artur Kozioł współautorem monografii, będącej efektem Międzynarodowej Konferencji w Wieliczce

Fundacja Upowszechniająca Wiedzę i Naukę "Cognitione" opublikowała monografię, która jest podsumowaniem 21. edycji Polsko-Peruwiańskiej Konferencji, która odbyła się w Wieliczce. Wśród autorów pracy jest burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

Przypomnijmy, w dniach w dniach 23-25 ​​października ubiegłego roku w wielickiej Mediatece odbyła się międzynarodowa konferencja zorganizowana wspólnie przez Miasto i Gminę Wieliczka, Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Fundację CENTRUM Católica, Pontificia Universidad Católica del Perú (PUCP), Lima, Peru oraz Fundację Cognitione pn. „Finanse -Zarządzanie - Współczesne Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu”.

Wśród zaproszonych gości oraz panelistów znaleźli się przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz samorządów terytorialnych z Polski, Peru i Stanów Zjednoczonych. Podjęta inicjatywa to swoista platforma łącząca naukę z biznesem poprzez wspólny dyskurs wokół tematów dotyczących relacji pomiędzy nauką a praktyką gospodarczą, zwiększenia przepływu informacji, a także w aspekcie zarządzania - pogłębianie i rozpowszechnianie wzorców dobrych i sprawdzonych praktyk naukowych i biznesowych.

21. edycja Polsko-Peruwiańskiej Konferencji w Wieliczce. Po środku - burmistrz Wieliczki Artur Kozioł - fot. Fb. Międzynarodowa Konferencja: Samorząd 6.0.

Pokłosiem międzynarodowego spotkania, które odbyło się już po raz 21. jest wydana właśnie monografia "Economic Policy, Business, and Management in the Post-Pandemic Perspective", której autorami są Anna Ujwary-Gil, Anna Florek-Paszkowska oraz burmistrz Wieliczki Artur Kozioł. Monografia jest dostępna na stronie konferencji: https://konferencja.jemi.edu.pl/pl/monografie

Nowa monografia - fot. konferencja.jemi.edu.pl

Warto dodać, że w tym roku zaplanowano kolejną międzynarodową konferencję w Wieliczce, w która będzie poświęcona zagadnieniem związanym z przeszłością samorządu. Gospodarzem Międzynarodowej Konferencji: Samorząd 6.0. będzie Miasto i Gmina Wieliczka, a w przygotowanie dyskusji i programu włączyły się Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

fot. Fb. Międzynarodowa Konferencja: Samorząd 6.0. i konferencja.jemi.edu.pl

Kraków

Kraków - najnowsze informacje